Startavo LKVL moterų čempionatas

Vasario 22 dieną buvo sužaistos pirmosios LKVL moterų rungtynės 35+ amž. grupėje. Radviliškio moterų krepšinio komanda priėmė pas save Kauno SKK Versan krepšininkes.

Pirmus du kėlinius vyko vienoda kova. Komandos po dviejų kėlinių ilsėtis išėjo pirmaujant Radviliškio komandai 19:17. Tačiau po didžiosios pertraukos kaunietės grįžo rimtai nusiteikusios ir Živilės Petrauskienės vedamos išsiveržė į priekį. Rungtynes laimėjo Kauno SKK Versan krepšininkės rezultatu 32:46 (12:11, 7:6, 6:13, 7:16).

Kauno SKK Versan komandą į pergalę vedė Živilė Petrauskienė, kuri pelnė  22 tšk., Dovilė Rusonytė ir Sandra Satkevičiūtė po 9 tšk.
Radviliškio komandoje pasižymėjo Rasa Augustinienė, kuri pelnė 16 taškų, Nijolė Ridikienė 8 tšk.

2015/2016m LKVL organizuoja moterų čempionatą trejose amž. grupėse – 35+, 45+, 50+.

• Vilniaus "Kamanė"

Rungtynės vyksta 2 ratais. Komandos tarpusavyje sužaidžia po 2 (dvi) rungtynes – namuose ir išvykoje. Finalinės komandų varžybos vykdomos minuso sistema.
Šiais metais yra džiugi naujiena – numatytas prizinis fondas, kurį įsteigė Casino Tete-a-tete. Pirmą vietą užėmusi moterų komanda gaus 150 EUR, antrą – 50 EUR, trečią – 50 EUR prizą.

* teisę gauti premiją turi tik LKVL nariai.

Pirmą vietą laimėjusi komanda iškovos teisę dalyvauti Baltijos taurės varžybose, kurios vyks 2016 m. rugsėjo 2-4 dienomis, Liepojos olimpiniame centre.