Šventinis savaitgalis

40+ amž. grupėje susitiko antrą vietą grupėje užimantys „Pakruojo parketas“  krepšininkai  prieš  „Gintaro baldai“ krepšininkus.

Apyligė kova vyko tik pirmame kėlinyje, kurį vienu tašku laimėjo klaipėdiečiai 16:17. Tačiau antrą kėlinį pakruojiečiai suaktyvino puolimą ir kėlinį laimėjo 30:21. Daugiau Pakruojo krepšininkai neleido klaipėdiečiams prie jų priartėti ir rungtynes laimėjo rezultatu 90:73 (16:17, 25:15, 30:21, 19:20).

Pakruojo Parketo komandą į pergalę vedė Mindaugas Žukauskas 27 tšk., Arūnas Šeferis 24 tšk., Eugenijus Takuševičius 19 tšk.

Gintaro Baldai - Darius Kurmis 18 tšk., Sergejus Pavliukovas 17 tšk., Žydrūnas Soroka 12 tšk., Saulius Juknius 11 tšk.

Po šių rungtynių 40+ amž. grupėje pirmauja Plungės Olimpas (7/7),  antrą vietą užima Pakruojo Parketas (7/6), Gintaro baldai (7/4), Alkajas Dastra (5/3), Panevėžio Alaus Mėgėjai (7/1), Jonavos Beržas (6/1), Mažeikių Impeka (5/0).

Vasario 14 dieną 55+ amž. grupėje Tauragės krepšininkai priėmė pas save Vilniaus Perlo krepšininkus. Pirmus du kėlinius vyko apyligė kova. Krepšininkai po dviejų kėlinių ilsėtis nuėjo Tauragės krepšininkams pirmaujant vienu tašku (21:20). Trečią kėlinį po Arūno Grigo trijų trijų taškų metimų Perlo krepšininkai išsiveržė į priekį ir neužleido savo pozicijų iki rungtynių pabaigos. Rungtynes laimėjo Perlo krepšininkai rezultatu 45:50. Daugiau negu pusė taškų pelnė Arūnas Grigas - 31 tšk., Romualdas Brazauskas - 11 tšk.

Tauragė - Gintautas Sabeckas 10 tšk., Vitoldas Masalskis ir Arūnas Radavičius po 9 tšk.

55+ amž. grupėje pirmauja Vilniaus Salilitos krepšininkai (5/5), antrą vietą užima Vilniaus Perlas (6/4), Garliava (5/3), Kauno Atskalūnas (5/1), Tauragė (5/0).