2017 – 2018 m. Lietuvos krepšinio veteranų čempionato vyrų (40+ grupės) tvarkaraštis

2017 – 2018 m. LIETUVOS KREPŠINIO VETERANŲ ČEMPIONATO VYRŲ (40+ GRUPĖS) TVARKARAŠTIS

LKVL direktorius Vitoldas Masalskis
+370 610 21054
vitoldas.masalskis@yahoo.com

A  pogrupis

1. Klaipėdos „Gintaro baldai“
komandos vadovas Aidas Kurakinas, tel. +370 620 72017, el. paštas aidas.kurakinas@gmail.com

2. Panevėžio „Čičinskas – Alaus mėgėjai“
komandos vadovas Tomas Petrošaitis, tel. +370 685 10820, el. paštas tpetrosaitis@gmail.com

3. Mažeikių „Impeka“
komandos vadovas Paulius Petrošius, tel. +370 698 46730, el. paštas paulius.petrosius@gmail.com

4. Palangos „Lokiai“
komandos vadovas Egidijus Kukta, tel. +370 657 92223, al. paštas egis7733@gmail.com

B pogrupis

1. Pakruojo parketas – Šiaulių metalai
komandos vadovas Laisvydas  Zederštremas  tel. +370 606 00070, el. paštas laisvydas@su.lt

2. Vilniaus „Alkajas – Dastra“
komandos vadovas Kęstutis Skaisgirys tel. +370 687 33236, el. paštas kestas@alkajas.lt

3. Jonavos „Beržas“
komandos vadovas Juozas Storpirštis  tel. +370 686 10782, el. paštas juostor@yahoo.com

4. Kėdainių SKK
komandos vadovas Dainius Šutkus tel. +370 670 80384, el. paštas eurodainius@gmail.com

Komandos susitarusios žaisti rungtynes anksčiau ar pagal tvarkaraštį, vietą ir laiką turi pranešti sms žinute LKVL direktoriui, telefonu 8610-21054 iki rungtynių likus 3 dienoms, nes apie varžybas reikia informuoti visus per LKVL internetinį puslapį: www.lkvlyga.lt

Rungtynių protokolai siunčiami el. paštu vitoldas.masalskis@yahoo.com

VARŽYBŲ TVARKARAŠTIS

1 ratas

2017 m. spalio 29 d. (1 turas)

Palangos „Lokiai“ vs Klaipėdos „Gintaro baldai“
Mažeikių „Impeka“ vs Panevėžio „Čičinskas – Alaus mėgėjai“
Kėdainių SKK vs Pakruojo parketas – Šiaulių metalai
Jonavos „Beržas“ vs Vilnius „Alkajas – Dastra“

2017 m. lapkričio 19 d. (2 turas)

Mažeikių „Impeka“ vs Palangos „Lokiai“
Panevėžio „Čičinskas – Alaus mėgėjai“ vs Klaipėdos „Gintaro baldai“
Jonavos „Beržas“ vs Kėdainių SKK
Vilnius „Alkajas-Dastra“ vs Pakruojo parketas – Šiaulių metalai

2017 m. gruodžio 10 d. (3 turas)

Palangos „Lokiai“ vs Panevėžio „Čičinskas – Alaus mėgėjai“
Klaipėdos „Gintaro baldai“ vs Mažeikių „Impeka“
Kėdainių SKK vs Vilnius „Alkajas-Dastra“
Pakruojo parketas – Šiaulių metalai vs Jonavos „Beržas“

2 ratas

2018 m. sausio 7 d. (4 turas)

Klaipėdos „Gintaro baldai“ vs Palangos „Lokiai“
Panevėžio „Čičinskas – Alaus mėgėjai“ vs Mažeikių „Impeka“
Pakruojo parketas – Šiaulių metalai vs Kėdainiai
Vilnius „Alkajas-Dastra“ vs Jonavos „Beržas“

2018 m. sausio 28 d. (5 turas)

Palangos „Lokiai“ vs Mažeikių „Impeka“
Klaipėda „Gintaro baldai“ vs Panevėžio „Čičinskas – Alaus mėgėjai“
Kėdainių SKK vs Jonavos „Beržas“
Pakruojo parketas – Šiaulių metalai vs Vilnius „Alkajas-Dastra“

2018 m. kovas 5 d. (6 turas)

Panevėžio „Čičinskas – Alaus mėgėjai“ vs Palangos „Lokiai“
Mažeikių „Impeka“ vs Klaipėdos „Gintaro baldai“
Vilnius „Alkajas-Dastra“ vs Kėdainių SKK
Jonavos „Beržas“ vs Pakruojo parketas – Šiaulių metalai

2018 m. kovo 11 d.

Pirmos atkrintamosios varžybos (komandų poros)

Pirma pora: B4 vs A1
Antra pora:  A3 vs B2
Trečia pora: A4 vs B1
Ketvirta pora:  B3 vs A2

2018 m. kovo 25 d.

Antrosios atkrintamosios varžybos (komandų poros)

Pirma pora: A1 vs B4
Antra pora:  B2 vs A3
Trečia pora: B1 vs A4
Ketvirta pora:  A2 vs B3

Finalinis turnyras: Bus nuspręsta iki 2018 m. sausio 31 d.

Pusfinaliai

Pirmos poros nugalėtojas – Antros poros nugalėtojas
Trečios poros nugalėtojas – ketvirtos poros nugalėtojas

Finalai

Dėl 3-osios vietos - pusfinalio porų pralaimėtojai
Dėl 1-osios vietos - pusfinalio porų laimėtojai