LKVL – žvaigždžių lietus

Šį savaitgalį LKVL rungtyniavo gausybė Lietuvos krepšinio žvaigždžių.

40+ amž. grupėje susitiko vieni iš grupės lyderių „Pakruojo Parketas (3-3) ir Panevėžio Alaus mėgėjai (5-1). Pergalę pasiekė Pakruojo krepšininkai rezultatu 85:65 (16:19, 24:14, 18:15, 27:17).

Nesulaikomas šiose rungtynėse buvo ilgametis Lietuvos rinktinės narys, Europos čempionas (2003 m.), Atlantos olimpinių žaidynių (1996 m.) bronzos medalio laimėtojas Mindaugas Žukauskas, kuris pelnė 41 tšk. Tai yra LKVL šio sezono rekordas. „Pakruojo Parketas komandoje dar rezultatyviai žaidė Eugenijus Takuševičius (21 tšk.) ir Arūnas Šeferis (10 tšk.). Alaus mėgėjų komandoje rezultatyviausi buvo Tomas Petrošaitis (21 tšk.) ir Linas Mikalauskas (14 tšk.).

45+ amž. grupėje rungtyniavo Radviliškio „Šeduvos Malūnas“ prieš Kauno „Patvanka“ krepšininkai.  Rungtynių baigtį nulėmė antras kėlinys, kurį kauniečiai laimėjo net 24 taškų skirtumu, o rungynes - 78:112 (22:27, 12:36, 17:23, 27:26). Kauniečius į pergalę vedė Arvydas Venclovas, Robertas Butkus  pelnę  po 29 tšk. ir Nerijus Paulauskas – 27 tšk. „Šeduvos malūnas“ komandoje rezultatyvausiai žaidė D.Uosis (31 tšk.) ir V.Reklys (29 tšk.).

Kauno  „Patvanka“  krepšininkai 45+ amž.  grupėje yra lyderiai, laimėję visas 4 rungtynes.

45+ amž. grupėje dar rungtyniauja  Šiaulių „Branda“ (1-1), Pakruojo parketas ( 2-1), Panevėžio Alaus Mėgėjai (3-1), VKK Kėdainiai (4-1), Radviliškio „Šeduvos Malūnas“ (2-0).

50+ amž. grupėje susitiko dvi Vilniaus komandos, pirmos grupės lyderiai vilniečiai „Ego Forte Sodyba Brazilija“  ir „Perlas“.  Pirmus du kėlinius vyko aštri kova ir tik po didžiosios pertraukos Ego Forte Sodyba Brazilija“ žaidėjams pavyko išsiveržti į priekį ir užtikrintai laimėti rungtynes rezultatu 78:63 (23:18, 16:19, 26:21, 13:5).

Ego Forte Sodyba Brazilija – L. Aidukas 30 tšk., R.Brazys 18 tšk., V.Liegus 15 tšk.
Vilniaus Perlas – S.Krikščiūnas 20 tšk., Virginijus Jankauskas 12 tšk., D.Kazlauskas 12 tšk.

50+ amž. grupėje rungtyniauja 9 komandos, kurios suskirstytos į 2 grupes. Pirmoje grupėje rungtyniauja Ego Forte Sodyba Brazilija, kuri iškovojo 2 pergales iš 2, Vilniaus „Perlas“ (3-2), Marijampolė (3-1), Panevėžio Alaus Mėgėjai Žaibas (2-1), Vilniaus Alkajas – Dastra (2-0).

Antroje grupėje lyderiai yra Klaipėdos krepšinio senjorai, kurie turi 2 pergales iš 2, Kauno Patvanka (2-1), Šiaulių Branda (2-1), KTU Omega (2-0).

55+ amž. grupėje krepšinio aikštelėje susitiko buvę žalgiriečiai V.Chomičius, D.Laskys (Kauno „Atskalūnas“) prieš Vitoldą Masalskį (Tauragė). Rungtynių baigtį nulėmė pirmas kėlinys, po kurio kauniečiai išsiveržė į priekį 22:6 ir rungtynes laimėjo rezultatu 68:47 (22:6, 14:11, 9:15, 23:15).

Malonu pažymėti, kad šiais metais prie LKVL prisijungė Valdemaras Chomičius, buvęs žalgirietis, ilgametis Lietuvos rinktinės narys, Pasaulio čempionas (1982 m.), Europos čempionas (1983, 1985 m.), Seulo (1988 m.) olimpinis čempionas su SSRS rinktine, kuris vedė komandą į pergalę  ir pelnė 24 tšk., V.Ribinskas - 15 tšk., Darius Laskys – 11 tšk. Tauragės komandoje rezultatyviausi buvo Vitoldas Masalskis ir J.Jaunius pelnė po 15 tšk.

60+ amž. grupėje rungtyniavo Klaipėdos „Ranga“ prieš Vilniaus „Salilita“ krepšininkus. Po atkaklios kovos rungtynes laimėjo klaipėdiečiai rezultatu 72:67 (21:14, 16:21, 18:15, 17:17).

Klaipėdiečius į pergalę vedė A. Baltinas – 21 tšk, A.Lingė – 17 tšk., A.Meškelevičius – 15 tšk. Vilniečių komandoje pasižymėjo A.Raškauskas ir Vytenis Urba pelnę po 15 tšk.

Autorė: Ramunė Gilienė