SK Salilita krepšinio turnyro 3 x 3 rezultatai

2016 m. kovo 11 d. Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinėje mokykloje sporto klubas „Salilita“ surengė krepšinio senjorų turnyrą 3x3, skirtą Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai  paminėti.

Varžybose vyrų 50+ ir 60+ metų bei moterų 50+ metų amžiaus grupėse dalyvavo 14 komandų, viso 60 turnyro dalyvių. Komandos sužaidė po 3-5 rungtynes, priklausomai nuo amžiaus grupės.

Moterų grupėje dalyvavo 3 komandos, nugalėtojų taurę iškovojo „Svaja“ (R. Gilienė, N. Stirnienė, R. Šlikienė, I. Jonkutė, G. Narušienė, D. Šakalienė) nugalėjusi savo varžoves 8:4 ir 9:4, antros buvo – „Kamanė LT“, trečios – „Kamanė“ krepšininkės.

Vyrų 60+ grupė buvo gausiausia – rungtyniavo 7 komandos. Pirmiausia komandos žaidė 2-juose pogrupiuose, po to pusfinalyje ir finale dėl galutinių vietų. Nugalėtojų taurę iškovojo komanda „Bukiškės“ (A. Raudonius, K. Maksvytis, V. Grušauskas, E. Štarolis) finale 13:10 įveikę „Statyba-1“ (E. Narmontas, E. Kairys, R. Andrikis, Z. Bružė) senjorus. Dėl 3-4 vietų susikovė dvi „Salilita“ komandos, po lenktyniavimo, kuri komanda įmes daugiau tritaškių, „Salilita-2“ (A.Abromavičius, A. Komarov, A. Raškauskas) rezultatu 15:13 pirma laiko įveikė „Salilita-1“ (S. Kaulius, A. Muraška, V. Palionis) bendraklubius.

Vyrų 50+ grupėje varžėsi 4 komandos. Grupės taurę iškovojo turnyro šeimininkai „Salilita-1“ (R. Penikas, S. Jokubauskas, S. Gabijūnas) nugalėjusi visus varžovus, antrąją vietą užėmė komanda „Broliai šaunuoliai“ (A. Urnikis, R. Jaksebaga, M. Smalakys) pralaimėję nugalėtojams 12:16, treti - „Salilita-2“ (R. Ubartas, R. Tonkūnas, A. Pautienis)krepšininkai rezultatu 11:9 laimėję prieš „Lasigma“ komandą, užėmusią 4-ąją vietą.

Sporto klubo „Salilita“ prezidentas Apolinaras Abromavičius visus dalyvius pasveikino su Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena, įteikė turnyro medalius bei surengė vaišes restorane „Marceliukės klėtis“. Tikimės, kad krepšinio senjorų turnyras 3x3 pratęs savo tradiciją.

Parengė: Alvidas Raškauskas