Vilniaus „Salilita“ - 55+ grupės nugalėtoja

Vilniuje, 2014 m. kovo 15-16 d. AB „Ekinsta“ sporto komplekse finišavo 2013-2014 m. Lietuvos krepšinio veteranų čempionato vyrų 55+ grupės finalinis turas

Po dviejų nesėkmingų sezonų čempionato nugalėtojais tapo Vilniaus „Salilita“ komanda, finale 66:39 nugalėjusi Kauno „Atskalūną“, prieš tai pusfinalyje 96:72 įveikusi ir Vilniaus „Perlą“. Antroji vieta atiteko Kauno „Atskalūno“ krepšininkams, pasiekusiems pusfinalyje pergalę 61:46 prieš Klaipėdos „Rangą“. Mažąjį finalą po įtemptos kovos laimėjo Klaipėdos „Ranga“nugalėjusi Vilniaus „Perlą“ 77:72, iškovodami antrus metus iš eilės bronzos apdovanojimus. Ketvirtoji vieta atiteko pirmąjį sezoną šioje grupėje rungtyniavusiems Vilniaus „Perlas“ komandai. Penktoji vieta skirta į finalą nepatekusiems „Garliavos statyba“ veteranams.

LKVL viceprezidentė Ramunė Gilienė čempionams Vilniaus „Salilita“ komandai įteikė LKVL pagrindinio rėmėjo – DNB banko taurę, prizininkams – LKVL taures, žaidėjams medalius bei asmeninius prizus.

Asmeniniais prizais apdovanoti šie komandų žaidėjai:

Rolandas Penikas - rezultatyviausias Vilniaus „Salilita” sezono žaidėjas
Vladas Lukša - naudingiausias Vilniaus „Salilita” žaidėjas

Virginijus Mažonas – rezultatyviausias Kauno “Atskalūnas” sezono žaidėjas
Vytautas Ribinskas - naudingiausias Kauno “Atskalūnas” žaidėjas
Vladas Baltuška – rezultatyviausias Klaipėdos „Ranga” finalinio turnyro žaidėjas
Arvidas Juozaitis - naudingiausias Klaipėdos „Ranga” žaidėjas
Virginijus Jankauskas – rezultatyviausias Vilniaus „Perlas” finalinio turo žaidėjas
Vitalijus Tamulis – naudingiausias Vilniaus „Perlas” žaidėjas

LKVL direktoratas dėkoja Vilniaus „Salilita” komandos vadovui Apolinarui Abromavičiui už pagalbą, organizuojant vyrų 55+ grupės finalinį turą.