Vilniaus Statybos senjorai 65+ grupės čempionai

Kaune, 2015 m. gegužės 9-10 d.finišavo 2014-2015 m. Lietuvos krepšinio veteranų čempionato vyrų 65+ grupės finalinis turas

Lygos vyriausioje amžiaus grupės reguliariajame čempionate rungtyniavo 5 komandos, šį sezoną antrąją komandą suformavo „Vilniaus Statybos senjorai“ klubas. Po 2-jų ratų į finalinį turnyrą pateko: „Vilniaus Statybos senjorai“-I, „Kauno Žalgiriečiai veteranai“, Panevėžio „EL EKO Sport“, „Vilniaus Statybos senjorai“-II komandos, Klaipėdos „Neptūniečiai“, čempionate laimėję vienerias rungtynes, liko penkti.

65+ grupės čempionų vardus iškovojo Vilniaus Statybos senjorai – I komanda (vad. Valentinas Matulaitis)finale įveikią pagrindinius savo varžovus – „Kauno Žalgiriečius veteranus“ 54:47. Bronzos medaliais antrus metus iš eilės pasipuošė –Panevėžio „EL EKO Sport krepšininkai mažajame finale nugalėję „Vilniaus Statybos senjorai“ – II komandą 61:44.

Pirmose pusfinalio rungtynėse „Vilniaus Statybos senjorai“-I  komanda rezultatu  77:50 nugalėjo savo klubo II-ąją komandą, o antrajame pusfinalyje „Kauno Žalgiriečiai veteranai“ įveikė Panevežio „EL EKO Sport“ senjorus 79:48.

65+ grupės čempionams – „Vilniaus Statybos senjorai“ – I komandai Kauno miesto vicemeras Povilas Mačiulis ir LKVL prezidentas Algimantas Stasys Anužis įteikė LKVL rėmėjo – DNB taurę, prizininkams – LKVL taures, žaidėjams medalius bei atminimo prizus.