V50+ (turai, tvarkaraščiai, lentelės, statistika)

I, II ir III turai (datą, laiką ir vietą nustato LKVL direktorius)

I turas, 2021 m. gruodžio 11d., pradžia - 12:00 val., Kauno g. 108, Ukmergė, UTVM sporto kompleksas 

 Tvarkaraštis   Ukmergė, Kauno g. 108, LT-20115, UTVM sporto kompleksas 
 Data  Laikas  Aikštelė Šeimininkai Svečiai  Rezultatas
 2021.12.11  12:00 1  Mažeikiai  Radviliškis - 2 15:4
 2021.12.11  12:15 1  Pakruojis  Radviliškis - 1 15:5
 2021.12.11  12:30 1  Mažeikiai  Pakruojis 10:15
 2021.12.11  12:45 1  Radviliškis - 1  Radviliškis - 2 15:5
 2021.12.11  13:00 1  Mažeikiai  Radviliškis - 1 14:8
 2021.12.11  13:15 1  Pakruojis  Radviliškis - 2 15:0
 2021.12.11  13:30 1 Pakruojis Mažeikiai 15:7
 2021.12.11  13:45 1 Radviliškis 1 Radviliškis 2 10:11

 VARŽYBŲ PROTOKOLAI

   Pavadinimas 1 2 3 4  Santykis   Taškai   Vieta  (I-II) ir (III-IV)  Reitingo taškai 
 1   Balsių slėnis (Mažeikiai)  V50+  10:15 14:8 15:4 39:27 4 II 7:15 80
 2  Pakruojo parketas-Panevėžio alaus mėgėjai  15:10  V50+  15:5 15:0 45:15 6 I 15:7 100
 3  Šeduvos malūnas-1 (Radviliškis) 8:14 5:15  V50+  15:5 28:34 2 III 10:11 60
 4  Šeduvos malūnas-2 (Radviliškis) 4:15 0:15 5:15  V50+  9:45 0 IV 11:10 70
Už pirmą vietą skiriama 100 taškų, už antrą - 80 taškų, už trečią - 70 taškų, už ketvirtą - 60 taškų, už penktą - 50 taškų

II turas, 2022 m. vasario mėn. 19 d., pradžia - 12:00 val., Radvilų g. 8, Radviliškis 

 Tvarkaraštis   Radvilų g. 8, Radviliškis
 Data  Laikas   Aikštelė   Šeimininkai   Svečiai   Rezultatas 
 2022.02.19  12:00 1  Pakruojis   Radviliškis-1  15:9
 2022.02.19  12:00 2  Mažeikiai   Radviliškis-2  11:10
 2022.02.19  12:30 1  Pakruojis  Mažeikiai  15:10
 2022.02.19 12:30 2  Radviliškis-2  Radviliškis-1  5:10
 2022.02.19 13:00 1  Pakruojis  Radviliškis-2  16:8
 2022.02.19 13:00 2  Mažeikiai  Radviliškis-1  4:7
 2022.02.19 13:30 1 Pakruojis Radviliškis 1 15:8
 2022.02.19 13:30 2 Mažeikiai Radviliškis 2 15-11

 

   Pavadinimas  1 2 3 4  Santykis   Taškai   Vieta  (I-II) ir (III-IV)  Reitingo taškai 
 II turas   I turas   Suma 
 1   Pakruojo parketas-Panevėžio alaus mėgėjai   V50+  15:10 16:8 15:9 46:27 6 I 15:8 100 100 200
 2  Balsių slėnis (Mažeikiai) 10:15  V50+  11:10 4:7 25:32 2 III 15:11 70 80 150
 3  Šeduvos malūnas-2 (Radviliškis) 8:16 10:11  V50+  5:10 23:37 0 IV 11:15 60 70 130
 4  Šeduvos malūnas-1 (Radviliškis) 9:15 7:4 10:5  V50+  26:24 4 II 8:15 80 60 140

VARŽYBŲ PROTOKOLAI

III turas, numatoma (kartu vyko tritaškių mėtymo konkursas), 2022 m. balandžio mėn. 3 d., pradžia 12:00, Parko g. 4, Vilainių k., Kėdainių raj.  

 Tvarkaraštis  Parko g. 4, Vilainių k., Kėdainių raj.
 Data  Laikas   Aikštelė   Šeimininkai   Svečiai   Rezultatas 
 2022.04.03 12:15 1  Pakruojo parketas-Panevėžio alaus mėgėjai   Šeduvos malūnas-2 (Radviliškis)  15:5
 2022.04.03  12:15 2  Balsių slėnis (Mažeikiai)    Šeduvos malūnas-1 (Radviliškis)  9:11
 2022.04.03 12:45 1  Pakruojo parketas-Panevėžio alaus mėgėjai   Balsių slėnis (Mažeikiai) 14:10
 2022.04.03  12:45 2  Šeduvos malūnas-1 (Radviliškis)  Šeduvos malūnas-2 (Radviliškis) 14:4
 2022.04.03  13:15 1  Pakruojo parketas-Panevėžio alaus mėgėjai   Šeduvos malūnas-1 (Radviliškis) 9:4
 2022.04.03  13:15 2  Balsių slėnis (Mažeikiai)  Šeduvos malūnas-2 (Radviliškis)  16:7
 2022.04.03  13:45 1 III - Balsių slėnis (Mažeikiai)  IV - Šeduvos malūnas-2 (Radviliškis)  15:2
 2022.04.03  14:15 1  I - Pakruojo parketas-Panevėžio alaus mėgėjai  II - Šeduvos malūnas-1 (Radviliškis) 11:9

 

   Pavadinimas  1 2 3 4  Santykis   Taškai   Vieta  (I-II) ir (III-IV)  Reitingo taškai 
 III turas   II turas   I turas   Suma 
 1   Pakruojo parketas-Panevėžio alaus mėgėjai   V50+  14:10 9:4 15:5 37:19 6 11:9 100 100  100  300
 2  Balsių slėnis (Mažeikiai) 10:14  V50+  9:11 16:7 35:32 2 III 15:2 70  70 80  220
 3  Šeduvos malūnas-1 (Radviliškis)  4:9 11:9  V50+  14:4 29:22 4 II 9:11 80  80 60  220
 4  Šeduvos malūnas-2 (Radviliškis)  5:15 7:16 4:14  V50+  16:45 0 4 2:15 60  60 70  190

VARŽYBŲ PROTOKOLAI

ŽAIDĖJŲ STATISTIKA

Komanda Vardas, pavardė Pelnyti taškai I,II ir III turuose
I II III Suma
Balsių slėnis (Mažeikiai) Antanas Šmukšta 5 12 7 24
Balsių slėnis (Mažeikiai) Ričardas Balčiūnas 15 4 12 31
Balsių slėnis (Mažeikiai) Arūnas Petrauskas
Balsių slėnis (Mažeikiai) Algimantas Juodeikis 7 6 11 24
Balsių slėnis (Mažeikiai) Vidmantas Narvilas 19 18 20 57
Pakruojo parketas-Panevėžio alaus mėgėjai Arūnas Šeferis 40 17 57
Pakruojo parketas-Panevėžio alaus mėgėjai Rimantas Mincė 31 23 54
Pakruojo parketas-Panevėžio alaus mėgėjai Raimondas Raščius 1 3 4
Pakruojo parketas-Panevėžio alaus mėgėjai Marius Ruškys
Pakruojo parketas-Panevėžio alaus mėgėjai Rolandas Skaisgirys
Pakruojo parketas-Panevėžio alaus mėgėjai Vaidas Jurgilas 11 13 24
Pakruojo parketas-Panevėžio alaus mėgėjai (rezervas)  Gintaras Staniulis 8 13 10 31
Pakruojo parketas-Panevėžio alaus mėgėjai (rezervas)  Erikas Kučiauskas
Pakruojo Parketas-Panevėžio alaus mėgėjai Ridijus Steponavičius 0
Šeduvos malūnas 1 Audrius Narkevičius 20 8 28
Šeduvos malūnas 1 Arūnas Kurklinskas 1 0 1
Šeduvos malūnas 1 Linas Viliopas 15 8 23
Šeduvos malūnas 1 Valdas Reklys 15 17 22 54
Šeduvos malūnas 1 Gintautas Šarauskas 2 2 4
Šeduvos malūnas 1 Arvydas Mockevičius
Šeduvos malūnas 2 Gaudentas Skromanas 17 17
Šeduvos malūnas 2 Darius Uosis
Šeduvos malūnas 2 Svajūnas Marazas 10 10
Šeduvos malūnas 2 Vilmantas Vėta
Šeduvos malūnas 2 Algimantas Česas 8 1 3 12
Šeduvos malūnas 2 Žydrius Burneika 7 7
Šeduvos malūnas 2 Audrius Rabašauskas 1 1
Šeduvos malūnas 2 Tomas Brazys 1 5 6
Šeduvos malūnas 2 Redas Krivickas 11 11

Draugai