2022 - 2023 metų sezonas

V60+ (turai, tvarkaraščiai, lentelės, statistika)

Rudens ir Pavasario turai (datą, laiką ir vietą nustato LKVL direktorius)

Dalyvauja 4 komandos.

Rudens turo varžybos vyks 2023 m. sausio 28 d. Karpynėje, Raseinių raj. Varžybų pradžia - 13:00 val.

Pavasario turo varžybų data bus skelbiama 2023 metų pradžioje.

PASTABA: komandoms, paraiškose registravusioms po 5 ar 6 žaidėjus, leidžiama tą pačią turo dieną vykstančiose varžybose pakeisti
vieną iš keturių prieš tai vykusiose varžybose žaidusį žaidėją penktuoju arba šeštuoju komandos paraiškoje įrašytu žaidėju.
Sekretoriato tiksliam darbui užtikrinti po tokio keitimo atėjęs žaisti žaidėjas turėtų perimti prieš tai žaidusio (keičiamo) žaidėjo numerį.

!!!
Organizatoriai tritaškių metimų konkursą keičia į komandinį baudų metimo turnyrą. Dalyvauja po 4 kiekvienos komandos žaidėjai įrašyti į tų komandų paraiškas. Kiekvienas žaidėjas meta  po 10  metimų. Sumuojami visos komandos įmesti taškai. Pavasario ture komandos dalyvauja tokiame pat turnyre, kuriam pasibaigus bus sumuojami komandų Rudens ir Pavasario turuose surinkti taškai. Komanda - nugalėtoja apdovanojama. Baudų metimo turnyrai bus vykdomi per turo metu skelbiamas technines pertraukas. 

Nukeltas Rudens turas vyks 2023 m. sausio 28 d., Karpynėje, Raseinių raj.
Vyks baudų mėtymo kunkursas, dalyvauja 4 žaidėjai iš kiekvienos komandos.

 Tvarkaraštis   Karpynė, Raseinių raj.
 Data  Laikas   Aikštelė   Šeimininkai   Svečiai  Rezultatas 
 2023.01.28  13:00 1  Vilniaus Silicio Biotechnologijos   Tauragė   
2023.01.28 13:20 1  Perlas   KTU-Omega   
 2023.01.28  13:40 1  Perlas   Tauragė  
2023.01.28 14:00 1  Vilniaus Silicio Biotechnologijos   KTU-Omega   
2023.01.28 14:20 1  KTU-Omega   Tauragė  
2023.01.28 14:40 1  Vilniaus Silicio Biotechnologijos  Perlas  
     Baudų mėtymas  

 VARŽYBŲ PROTOKOLAI

   Pavadinimas 1 2 3 4  Santykis   Taškai   Vieta   Reitingo taškai 
 1   Vilniaus Silicio Biotechnologijos   V60+               
 2  Perlas (Vilnius)     V60+             
 3  KTU-Omega (Kaunas)      V60+           
 4  Tauragė        V60+         
Už pirmą vietą skiriama 100 taškų, už antrą - 80 taškų, už trečią - 70 taškų, už ketvirtą - 60 taškų, už penktą - 50 taškų, už šeštą - 40 taškų
 

Pavasario turas2023 m. 

 Tvarkaraštis  Vieta ir data bus paskelbta 2023 metų pradžioje
 Data  Laikas   Aikštelė   Šeimininkai  Svečiai  Rezultatas 
2023          
2023          
2023          
2023          
2023          
2023          
2023         Baudų mėtymas   

 VARŽYBŲ PROTOKOLAI

   Pavadinimas 1 2 3 4  Santykis   Taškai   Vieta  Reitingo taškai 
 Pavasario turas   Rudens turas   Suma 
 1   Rudens turo 1 vieta   V60+                   
 2  Rudens turo 2 vieta     V60+                 
 3  Rudens turo 3 vieta      V60+               
 4  Rudens turo 4 vieta        V60+             
Už pirmą vietą skiriama 100 taškų, už antrą - 80 taškų, už trečią - 70 taškų, už ketvirtą - 60 taškų, už penktą - 50 taškų, už šeštą - 40 taškų

ŽAIDĖJŲ STATISTIKA

Komanda Vardas, pavardė Pelnyti taškai Iš viso
 Rudens turas   Pavasario turas 
 Vilniaus Silicio technologijos  Vladas Lukša
Vytautas Mickūnas
Silvijus Živatkauskas
Arūnas Šarka
Rolandas Penikas
Kęstutis Kundrotas
Perlas (Vilnius) Arūnas Grigas
Mindaugas Lukošius
Vitalijus Tamulis
Romualdas Brazauskas 
Saulius Krikščiūnas
Marijonas Kmitas
KTU-Juta (Kaunas)  Audrius Šalaševičius
Vidmantas Labašauskas
Alvydas Šidlauskas
Arvydas Apulskis
Algirdas Krivickas
Artūras Kvedaras
Tauragė Arūnas Radavičius
Romas Muzikevičius
Povilas Niparavičius
Alvydas Paškevičius
Raimundas Mikalkėnas
Petras Ruika 

2021 - 2022 metų sezonas

V60+ (turai, tvarkaraščiai, lentelės, statistika)

I, II ir III turai (datą, laiką ir vietą nustato LKVL direktorius)

I turas, 2021 m. gruodžio 5 d., pradžia 13:00Karpynės g. 2, Gabšiai, Raseinių rajonas

 Tvarkaraštis  Raseinių raj., Karpynės g. 2, Gabšiai
 Data  Laikas   Aikštelė   Šeimininkai   Svečiai  Rezultatas 
 2021.12.05  13:00 1  KTU-Omega   Vilniaus Silicio Biotechnologijos  6:14
 2021.12.05  13:00 2  Perlas 1  Perlas 2  13:8
 2021.12.05  13:30 1  KTU-Omega
 Perlas 2
5:14
 2021.12.05  13:30 2  Perlas 1   Vilniaus Silicio Biotechnologijos  7:9
 2021.12.05  14:00 1  KTU-Omega   Perlas 1 8:9
 2021.12.05  14:00 2  Perlas 2 
 Vilniaus Silicio Biotechnologijos 7:9
 2021.12.05  14:30 1  Vilniaus Silicio Biotechnologijos   Perlas 1 7:5
 2021.12.05  14:30 2 Perlas 2   KTU-Omega  11:15

 VARŽYBŲ PROTOKOLAI

   Pavadinimas 1 2 3 4  Santykis   Taškai   Vieta  (I-II) ir (III-IV)  Reitingo taškai 
 1   KTU-Omega (Kaunas)  V60+  8:9 5:14 6:14 19:37 IV  15:11 70 
 2  Perlas 1 (Vilnius)  9:8  V60+  13:8 7:9 29:25 II  5:7  80 
 3  Perlas 2 (Vilnius) 14:5 8:13  V60+  7:9 29:27 III  11:15 60 
 4  Vilniaus Silicio Biotechnologijos   14:6  9:7 9:7  V60+  32:20 7:5  100 
Už pirmą vietą skiriama 100 taškų, už antrą - 80 taškų, už trečią - 70 taškų, už ketvirtą - 60 taškų, už penktą - 50 taškų, už šeštą - 40 taškų
 

II turas, 2022 m. vasario 26 d., pradžia - 12:00 val., Vilniaus krepšinio mokykla, Vytenio g. 6, Vilnius

 Tvarkaraštis  Vilniaus krepšinio mokykla, Vytenio g. 6, Vilnius
 Data  Laikas   Aikštelė   Šeimininkai  Svečiai  Rezultatas 
 2022.02.26 12:00 1 Perlas 1   Perlas 2  14:12
 2022.02.26 12:15 1  KTU-Omega
 Vilniaus Silicio biotechnologijos  8:11
 2022.02.26 12:30 1 Salilita Perlas 2 2:5
 2022.02.26 12:45 1 Perlas 1
 Vilniaus Silicio biotechnologijos  9:14
 2022.02.26 13:00 1 Perlas 2 KTU-Omega 14:15
 2022.02.26 13:15 1  Salilita  Perlas 1 10:9
 2022.02.26 13:30 1  Vilniaus Silicio biotechnologijos  Perlas 2  15:5
 2022.02.26 13:45 1  KTU-Omega Salilita  15:13
 2022.02.26 14:15 1 Perlas 1  KTU-Omega  9:14
 2022.02.26 14:15 2  Salilita   Vilniaus Silicio biotechnologijos  4:15

 VARŽYBŲ PROTOKOLAI

   Pavadinimas 1 2 3 4 5  Santykis   Taškai   Vieta  Reitingo taškai 
 II turas   I turas   Suma 
 1   Vilniaus Silicio Biotechnologijos   V60+  14:9 11:8 15:5 15:4 55:27 8 I 100 100 200
 2  Perlas 1 (Vilnius)  9:14  V60+  14:9 14:12 10:9 41:50 2 III 70 80 150
 3  KTU-Omega (Kaunas) 8:11 9:14  V60+  15:14 15:13 52:47 6 II 80 70 150
 4  Perlas 2 (Vilnius) 5:15 12:14 14:15  V60+  5:2 36:46 2 IV 60 60 120
 5  Salilita (Vilniaus raj.) 4:15 9:10 13:15 2:5  V60+  29:44 2 V 50 (50) (100)
Už pirmą vietą skiriama 100 taškų, už antrą - 80 taškų, už trečią - 70 taškų, už ketvirtą - 60 taškų, už penktą - 50 taškų, už šeštą - 40 taškų


 III turas (vyko tritaškių mėtymo konkursas), VILNIUS, 12:00 val., 2022 04 24, VRM sporto rūmai

 Tvarkaraštis  Vilnius, VRM sporto rūmai, Žirmūnų g. 1E
 Data  Laikas   Aikštelė   Šeimininkai   Svečiai   Rezultatas 
2022.04.24 12:15 1 KTU-Omega Perlas 2 10:8
2022.04.24 12:15 2 Perlas 1  Vilniaus Silicio biotechnologijos  12:15
   2022.04.24  12:45 1 Perlas 1 Perlas 2 8:9
  2022.04.24  12:45 2  KTU-Omega   Vilniaus Silicio biotechnologijos  12:14
 2022.04.24 13:15 1 Perlas 1  KTU-Omega  10:15
2022.04.24 13:15 2 Vilniaus Silicio biotechnologijos Perlas 2 14:12
2022.04.24 13:30 1  (Vilniaus Silicio biotechnologijos)  (Salilita) w-0
2022.04.24 13:45 1 (Salilita) (KTU-Omega) 0-w
2022.04.24 14:00 1 (Perlas 1) (Salilita) w-0
2022.04.24 14:15 1 (Salilita)  (Perlas 2) 0-w

 

   Pavadinimas 1 2 3 4  5   Santykis   Taškai   Vieta   Reitingo taškai
 III turas   II turas   I turas   Suma 
 1   Vilniaus Silicio Biotechnologijos   V60+  14:12 15:12 15:9  w-0 44:33  6 I 100 100 100 300
 2  KTU-Omega (Kaunas) 12:14  V60+  15:10 10:8 w-0  37:32  4 II 80 80 70 230 
 3  Perlas 1 (Vilnius)  12:15 10:15  V60+  8:9  w-0 30:39  0 IV 60 70 80 210 
 4  Perlas 2 (Vilnius) 9:15 8:10 9:8  V60+   w-0 26:33  2 III 70 60 60 190 
5  Salilita (Vilniaus raj.) 0-w  0-w  0-w  0-w   V60+    0  V  50 50 (50) 150 
Už pirmą vietą skiriama 100 taškų, už antrą - 80 taškų, už trečią - 70 taškų, už ketvirtą - 60 taškų, už penktą - 50 taškų, už šeštą - 40 taškų

ŽAIDĖJŲ STATISTIKA

Komanda Vardas, pavardė Pelnyti taškai 1,2 ir 3 turuose FIBA3x3 reitingas Žaidėjo rodikliai FIBA3x3 platformoje
1 2 3
KTU-Omega (Kaunas) Audrius Šalaševičius 10    
KTU-Omega (Kaunas) Vidmantas Labašauskas 2 20    
KTU-Omega (Kaunas) Vytenis Malakauskas 19 15    
KTU-Omega (Kaunas) Alvydas Šidlauskas 17  
KTU-Omega (Kaunas) Arūnas Ginkevičius    
KTU-Omega (Kaunas) Artūras Kvedaras 3 0    
Perlas 1 (Vilnius) Donatas Kazlauskas 1 0  
Perlas 1 (Vilnius) Vitalijus Tamulis 5 3    
Perlas 1 (Vilnius) Mindaugas Lukošius 16 25
Perlas 1 (Vilnius) Antanas Muraška
Perlas 1 (Vilnius) Arūnas Grigas 12 14
Perlas 1 (Vilnius)  
Perlas 2 (Vilnius) Romualdas Brazauskas 16 2  
Perlas 2 (Vilnius) Eugenijus Kaziliūnas  11 10  
Perlas 2 (Vilnius) Saulius Krikščiūnas 9 19
Perlas 2 (Vilnius) Marijonas Kmitas 4 5
Perlas 2 (Vilnius)
Perlas 2 (Vilnius)
Salilita (Vilniaus raj.) Apolinaras Abromavičius -
Salilita (Vilniaus raj.) Kęstutis Skaisgirys
Salilita (Vilniaus raj.) Vytenis Urba 5
Salilita (Vilniaus raj.) Silvijus Živatkauskas 12
Salilita (Vilniaus raj.) Romas Ubartas 11
Team S
Team S
Team S
Team S
Vilniaus Silicio technologijos Vladas Lukša 11 19  
Vilniaus Silicio technologijos Virginijus Mažonas  
Vilniaus Silicio technologijos Ignotas Malikėnas  
Vilniaus Silicio technologijos Arūnas Šarka 6 -
Vilniaus Silicio technologijos Rolandas Penikas 17 23  
Vilniaus Silicio technologijos Kęstutis Kundrotas 3 13  

Draugai