2022 - 2023 metų sezonas

V65+ (turai, tvarkaraščiai, lentelės, statistika)

Čempionatas vykdomas 1 rato su 2 turų sistema (datą, laiką ir vietą nustato LKVL direktorius)

Čempionate dalyvauja 7 komandos. 

Antro turo varžybos vyks 2023 balandžio 16 d. (vieta ir laikas bus paskelbti 2023 metų pradžioje).

PASTABA: komandoms, paraiškose registravusioms po 5 ar 6 žaidėjus, leidžiama tą pačią turo dieną vykstančiose varžybose pakeisti
vieną iš keturių prieš tai vykusiose varžybose žaidusį žaidėją penktuoju arba šeštuoju komandos paraiškoje įrašytu žaidėju.
Sekretoriato tiksliam darbui užtikrinti po tokio keitimo atėjęs žaisti žaidėjas turėtų perimti prieš tai žaidusio (keičiamo) žaidėjo numerį. 
 

I turas, 2022 m. gruodžio 11 d., pradžia 13:00, Karpynės g. 2, Raseinių raj. 

 Tvarkaraštis   Karpynės g. 2, Raseinių raj., "Karpynės" sporto centras 
 Data  Laikas   Aikštelė   Šeimininkai   Svečiai   Rezultatas 
 2022.12.11 13:00 1  KTU-Juta  Perlas 12:16
 2022.12.11 13:00 2  Molas-1  Molas-2 13:11
 2022.12.11 13:20 1  Statyba  Tauragė 13:6
 2022.12.11 13:20 2  Birštonas-Garliava 
 Perlas 4:5
 2022.12.11 13:35 1  KTU-Juta  Molas-1 12:9
 2022.12.11 13:35 2  Molas-2  Tauragė 9:7
 2022.12.11 13:50 1  Statyba  Birštonas-Garliava  15:9
 2022.12.11 13:50 (2)      Baudų mėtymas  
 2022.12.11 14:05 1  KTU-Juta   Molas-2 12:8
 2022.12.11 14:05 2  Molas-1  Perlas 9:11
 2022.12.11 14:25 1  Molas-2  Birštonas-Garliava 12:11
 2022.12.11 14:25 2  Tauragė  Perlas 11:12
 2022.12.11 14:45 1  Statyba  Molas-1 14:12
2022.12.11 14:45 2  Birštonas-Garliava  Tauragė 4:15
2022.12.11 15:00 (1)      Baudų mėtymas  

 Varžybų PROTOKOLAI

II turas2023 m. balandžio 16 d., pradžia 13:00 val. (preliminari data, vieta bus pranešta 2023 metų pradžioje)

!!! Organizatoriai tritaškių metimų konkursą keičia į komandinį baudų metimo turnyrą. Dalyvauja po 4 kiekvienos komandos žaidėjai įrašyti į tų komandų paraiškas. Kiekvienas žaidėjas meta  po 10  metimų. Sumuojami visos komandos įmesti taškai. Pavasario ture komandos dalyvauja tokiame pat turnyre, kuriam pasibaigus bus sumuojami komandų Pirmame ir Antrame turuose surinkti taškai. Komanda - nugalėtoja apdovanojama. Baudų metimo turnyrai bus vykdomi per turo metu skelbiamas technines pertraukas.  

 Tvarkaraštis   Vieta bus paskelbta 2023 metų pradžioje
 Data  Laikas   Aikštelė   Šeimininkai   Svečiai   Rezultatas 
 2023.04.16 13:00 1  Molas-1  Birštonas-Garliava   
2023.04.16 13:00 2  Statyba  Perlas  
2023.04.16 13:20 1  KTU-Juta  Tauragė  
2023.04.16 13:20 2  Statyba  Molas-2  
2023.04.16 13:35 (1)      Baudų mėtymas  
2023.04.16 13:50 1  KTU-Juta  Birštonas-Garliava  
2023.04.16 13:50 2  Molas-1  Tauragė  
2023.04.16 14:10 1  KTU-Juta  Statyba  
2023.04.16 14:10 2  Molas-2  Perlas  
2023.04.16 14:30 (1)      Baudų mėtymas   
2023.04.16 14:40  1  5 vieta po I rato  6 vieta po I rato  
2023.04.16 14:40  2  3 vieta po I rato   4 vieta po I rato  
2023.04.16 15:00  1  1 vieta po I rato  2 vieta po I rato   

Varžybų PROTOKOLAI

Lentelė

  Pavadinimas 1 2 3 4 5 6 7  Santykis   Taškai   Vieta po I turo  Galutinė vieta  Reitingo taškai 
 1   KTU-Juta   V65    12:9 12:8     12:16 36:33 6 2-3    
 2  Statyba    V65  14:12   15:9 13:6   42:27 6 2-3    
 3  Molas-1 9:12 12:14  V65  13:11     9:11 43:48 2 7    
 4  Molas-2 8:12   11:13  V65  12:11 9:7   40:43 4 4    
 5  Birštonas-Garliava    9:15   11:12  V65  4:15 4:5 28:47 0 5-6    
 6  Tauragė   6:13   7:9 15:4  V65  11:12 24:38 2 5-6    
 7  Perlas 16:12   11:9   5:4 12:11  V65  44:36 8 1    

Už I vietą skiriama 100 taškų, už II - 80 tšk., už III - 70 tšk., už IV - 60 tšk., už V - 50 tšk., už VI - 40 tšk., už VII - 30 tšk., už VIII - 20 tšk.  

Komanda Vardas, pavardė Pelnyti taškai 1 ir 2 ture Iš viso
1 turas 2 turas
Birštonas-Garliava Algimantas Česnavičius 3
Romutis Grušauskas 8
Alvidas Chatkevičius 0  
Gintaras Ringys 2
Narvydas Čekaitis 4
 
KTU-Juta (Kaunas)  Mindaugas Arlauskas 22
Virginijus Mažonas 2
Vytautas Ribinskas 9
Antanas Nesteckis -
Gediminas Maumevičius -
Algirdas Kazilionis 3
Molas-1 (Klaipėda) Arūnas Baltinas 18
Vladas Baltuška 7
Aloyzas Meškelevičius 2
Stasys Jurevičius
Vygantas Elekšis
Algirdas Lingė 16
Molas-2 (Klaipėda) Antanas Baltmiškis 12
  Saulius Deimantavičius 7
  Algimantas Česas 9
  Vygantas Elekšis 0
  Stasys Jurevičius -
Viktoras Jasinskas -
Perlas (Vilnius) Gintautas Zalieckas 4
  Donatas Kazlauskas 10
  Eugenijus Kaziliūnas 25
  Romualdas Tonkūnas -
Vincas Daukšas 5
 
Statyba (Vilnius) Ignotas Malikėnas -
Kęstutis Izokaitis 9
Silvijus Živatkauskas 22
Viktoras Ruželė 0
  Vitoldas Masalskis 11
Saulius Lapienis -
Tauragė Arūnas Radavičius 6
Steponas Kližentis
Gintautas Sabeckas 20
Juozas Jankevičius 4
Sigitas Mičiulis 9
 

Baudų mėtymo konkursas

Komanda Vardas, pavardė Pelnyti taškai 1 ir 2 ture Iš viso
1 turas 2 turas
Birštonas-Garliava Algimantas Česnavičius 3
Romutis Grušauskas 8
Gintaras Ringys 4
Narvydas Čekaitis 9
KTU-Juta (Kaunas)  Mindaugas Arlauskas 9
Virginijus Mažonas 6
Vytautas Ribinskas 7
Algirdas Kazilionis 5
Molas-1 (Klaipėda) Arūnas Baltinas 8
Vladas Baltuška 4
Aloyzas Meškelevičius 5
Algirdas Lingė 7
Molas-2 (Klaipėda) Antanas Baltmiškis 5
  Saulius Deimantavičius 7
  Algimantas Česas 4
  Vygantas Elekšis 2
Perlas (Vilnius) Gintautas Zalieckas 5
  Donatas Kazlauskas 7
  Eugenijus Kaziliūnas 5
Vincas Daukšas 7
Statyba (Vilnius) Kęstutis Izokaitis 8
Silvijus Živatkauskas 9
Viktoras Ruželė 5
  Vitoldas Masalskis 5
Tauragė Arūnas Radavičius 7
Gintautas Sabeckas 6
Sigitas Mičiulis 8
Antanas Žygaitis 8

2021 - 2022 metų sezonas

V65+ (ratai, turai, tvarkaraščiai, lentelės, statistika)

I, II, III ir IV turai* (datą, laiką ir vietą nustato LKVL direktorius)

* bus žaidžiami 2 ratai

PASTABA: kiekvienai dalyvaujančiai komandai leidžiama įregistruoti ir žaisti už ją 1 (vienam) žaidėjui gimusiam 1958 metais.

1 ratas (įvyko)

I turas, 2021 m. gruodžio 18 d., pradžia 12:00, Karpynės g. 2, Raseinių raj. 

 Tvarkaraštis   Karpynės g. 2, Raseinių raj., "Karpynės" sporto centras 
 Data  Laikas   Aikštelė   Šeimininkai   Svečiai   Rezultatas 
 2021.12.18 12:00 1  Birštonas-Garliava   Tauragė  7:9
 2021.12.18 12:00 2  Klaipėda  Molas  11:13
 2021.12.18 12:15 1  Kėdainiai  Statyba  10:8
 2021.12.18 12:15 2  Kaunas
 Salilita  10:8
 2021.12.18 12:30 1  Birštonas-Garliava  Klaipėda  7:6
 2021.12.18 12:30 2  Molas  Tauragė  5:10
 2021.12.18 12:45 1  Kėdainiai  Kaunas  2:10
 2021.12.18 12:45 2  Salilita
 Statyba  10:7
 2021.12.18 13:00 1  Birštonas-Garliava   Molas 6:7
 2021.12.18 13:00 2  Klaipėda   Tauragė  12:10
 2021.12.18 13:15 1  Kėdainiai  Salilita  5:16
 2021.12.18 13:15 2  Kaunas
 Statyba  13:8
 2021.12.18 13:30 1  Birštonas-Garliava   Kėdainiai  7:5
 2021.12.18
13:30 2  Molas  Salilita  10:7
 2021.12.18 13:45 1  Kaunas  Klaipėda  8:4
 2021.12.18 13:45 2  Statyba  Tauragė  8:7
 Varžybų PROTOKOLAI

II turas, 2022 m. vasario 6 d., pradžia 12:00 val., Kauno g. 108, UTVM sporto centras, Ukmergė (dvejos varžybos vyko iš III turo)

Po varžybų įvyks tritaškių metimų konkurso pirmas etapas. Dalyvauja komandų žaidėjai. Metama iš 3 padėčių po 5 metimus. Vieno metimo vertė - 1 taškas.

 Tvarkaraštis  UTVM sporto centras, Kauno g. 108, Ukmergė
 Data  Laikas   Aikštelė   Šeimininkai   Svečiai   Rezultatas 
 2022.02.06 12:40 2  Birštonas-Garliava 
 Statyba 8:12
 2022.02.06      Kėdainiai  Tauragė   0-w
 2022.02.06 13:00 1  Kaunas  Molas  9:7
 2022.02.06      Klaipėda
 Salilita   0-w
 2022.02.06      Kėdainiai  Klaipėda   -
 2022.02.06 12:20 1  Molas  Statyba  5:8
 2022.02.06 12:20 2  Birštonas-Garliava   Kaunas  4:6
 2022.02.06 12:40 1  Salilita  Tauragė  14:7
 2022.02.06      Kėdainiai  Molas  0-w
 2022.02.06      Klaipėda  Statyba  0-w
 2022.02.06 12:00 1  Birštonas-Garliava   Salilita  6:15
 2022.02.06 12:00 2  Kaunas  Tauragė  9:4

 

1 rato lentelė

  Pavadinimas 1 2 3 4 5 6 7 8  Santykis   Taškai   Vieta   Reitingo taškai 
 1   Birštonas-Garliava   V65  7:5 4:6 6:7 7:6 6:15  8:12  7:9  45:60 4 VII 30
 2  Kėdainiai 5:7  V65   2:10  0-w   5:16   10:8  0-w  22:41  3 VIII 20
 3  Kaunas 6:4  10:2   V65  8:4 9:7  10:8  13:8 9:4 65:37 14 I 100
 4  Klaipėda  7:6   4:8   V65   11:13  0-w   0-w  12:10  34:37 5 VI 40
 5  Molas 6:7  w-0 7:9  13:11   V65  10:7 5:8  5:10  46:52 8 IV 60
 6  Salilita 15:6  16:5   8:10  w-0  7:10  V65   10:7  14:7 70:45 10 II 80
 7  Statyba 12:8  8:10  8:13 w-0 8:5  7:10   V65  8:7 51:53 8 III 70
 8  Tauragė  9:7   w-0 4:9 10:12 10:5 7:14 7:8  V65  47:55 6 V 50

Už I vietą skiriama 100 taškų, už II - 80 tšk., už III - 70 tšk., už IV - 60 tšk., už V - 50 tšk., už VI - 40 tšk., už VII - 30 tšk., už VIII - 20 tšk.  

 

2 ratas

III turas, 2022 m. kovo 20 d., pradžia 13:00 val., UTVM Sporto centras, Kauno g. 108, Ukmergė 

 Tvarkaraštis  UTVM Sporto centras, Kauno g. 108, Ukmergė
 Data  Laikas   Aikštelė   Šeimininkai   Svečiai   Rezultatas 
 (2022.02.06) Sužaista II ture
 Tauragė
 Molas  10:8
 (2022.02.06)  Statyba
 Salilita  11:13
 
 2022.03.20  13:00 1  Statyba  Kėdainiai  11:4
2022.03.20 13:00 2  Salilita  Birštonas-Garliava 7:9
 2022.03.20 13:20 1  Kaunas  Kėdainiai 15:4
 2022.03.20 13:20 2  Statyba  Birštonas-Garliava 12:9
 2022.03.20 13:40 1  Salilita  Kaunas  11:12
 2022.03.20 13:40 2  Kėdainiai  Birštonas-Garliava 9:15
 2022.03.20 14:00 1  Salilita  Kėdainiai   15:11
 2022.03.20 14:00 2  Statyba  Kaunas 3:10
 2022.03.20 14:20 1  Kaunas  Birštonas-Garliava  13:7

 

IV turas (likusios 2 rato varžybos), "Karpynė", Raseinių raj., 

(kartu vyko tritaškių mėtymo konkurso baigiamasis etapas)  
 Tvarkaraštis   Karpynės g. 2, Raseinių raj., "Karpynės" sporto centras 
 Data  Laikas   Aikštelė   Šeimininkai   Svečiai   Rezultatas 
iki 04.30      Molas  Klaipėda 11:13 
2022.04.30 14:15 1  Tauragė  Birštonas-Garliava  7:13
2022.04.30 14:15 2  Klaipėda  Kaunas 10:7
2022.04.30 14:30 1  Salilita  Molas 12:15
2022.04.30 14:30 2  Tauragė  Kėdainiai  w-0
2022.04.30 14:45 1  Statyba  Klaipėda 7:9
2022.04.30 14:45 2  Molas  Birštonas-Garliava 7:8
2022.04.30 15:00 1  Tauragė  Statyba 8:12
2022.04.30 15:00 2  Molas  Kaunas  15:12
2022.04.30 15:15 TRITAŠKIŲ MĖTYMO KONKURSAS
2022.04.30 15:30 1  Salilita  Klaipėda  15:8
2022.04.30
15:30 2  Klaipėda  Kėdainiai  w-0
2022.04.30 15:45 1  Klaipėda  Birštonas-Garliava 6:11
2022.04.30 15:45 2  Tauragė  Salilita 6:10
2022.04.30 16:00 1  Molas  Kėdainiai w-0
2022.04.30
16:00 2  Tauragė  Kaunas 8:6
2022.04.30
16:15 1  Statyba  Molas 8:7
2022.04.30 16:30 2  Tauragė  Klaipėda 9:11

 Varžybų PROTOKOLAI

2 rato ir galutinė lentelė

  Pavadinimas 1 2 3 4 5 6 7 8  Santykis   Taškai   Reitingo taškai 
 
 1   Birštonas-Garliava   V65  15:9 7:13 6:11 8:7 9:7 9:12 13:7 67:66 8 50 
 2  Kėdainiai 9:15  V65  4:15 0-w 0-w 11:15 4:11 0-w 27:56 0 20
 3  Kaunas 13:7 15:4  V65  7:10 12:15 12:11 10:3 8:6 72:56 10 80 
 4  Klaipėda 11:6 w-0   10:7  V65   13:11  8:15 9:7 11:9 62:55 12 100 
 5  Molas 7:8 w-0  15:12  11:13   V65  15:12 7:8 8:10 63:63 4 40 
 6  Salilita 7:9 15:11 11:12 15:8 12:15  V65  13:11 10:6 83:72 8 70 
 7  Statyba 12:9 11:4 3:10 7:9 8:7 11:13   V65  12:8 75:60 8 60 
 8  Tauragė 7:13 w-0  6:8 9:11 10:8  6:10 8:12  V65  46:62 2 30

Už I vietą skiriama 100 taškų, už II - 80 tšk., už III - 70 tšk., už IV - 60 tšk., už V - 50 tšk., už VI - 40 tšk., už VII - 30 tšk., už VIII - 20 tšk.  

ŽAIDĖJŲ STATISTIKA

Komanda Vardas, pavardė Pelnyti taškai 1 ir 2 rate Iš viso
1 2
Birštonas-Garliava Romutis Grušauskas 15 35 50 
Birštonas-Garliava Alvidas Chatkevičius 3 5
Birštonas-Garliava Edmundas Ringys  
Birštonas-Garliava Algimantas Česnavičius 19 26 45
Birštonas-Garliava Gintaras Ringys 8 1 9
Kėdainiai Vygandas Valiukevičius 4 5 9
Kėdainiai Eugenijus Jankauskas 11 8 19
Kėdainiai Vidas Šliogeris 6 8 14
Kėdainiai Jonas Žižliauskas 1 7 8
Klaipėda-65 Algirdas Lingė 19 22 41 
Klaipėda-65 Algimantas Česas 6 7 13
Klaipėda-65 Viktoras Jasinskas 0 1
Klaipėda-65 Juras Sadovnikovas 7
KTU-Juta (Kaunas)  Mindaugas Arlauskas 23 36 59 
KTU-Juta (Kaunas) Virginijus Mažonas 19 13 32
KTU-Juta (Kaunas) Vytautas Ribinskas 22 26 48 
KTU-Juta (Kaunas) Gediminas Maumevičius
KTU-Juta (Kaunas) Sigitas Kraulėnas 1
KTU-Juta (Kaunas) Antanas Nesteckis 2 2
Molas-65 (Klaipėda) Vladas Baltuška 12 25 40 
Molas-65 (Klaipėda) Vygantas Elekšis 1 3
Molas-65 (Klaipėda) Arūnas Baltinas 25 29 54 
Molas-65 (Klaipėda) Aloyzas Meškelevičius 10 22 32 
Molas-65 (Klaipėda) Jonas Paulikas 9 9
Molas-65 (Klaipėda) Juozaitis Arvydas 7 7
Salilita (Vilniaus rajonas) Apolinaras Abromavičius 2 2
Salilita (Vilniaus rajonas) Vytenis Urba 15 15 
Salilita (Vilniaus rajonas) Sigitas Kabelis 5 5
Salilita (Vilniaus rajonas) Silvijus Živatkauskas 50 52 102 
Salilita (Vilniaus rajonas) Algirdas Šimkevičius 1
Salilita (Vilniaus rajonas) Saulius Lapienis 3 21 24 
Statyba (Vilnius) Viktoras Ruželė 8 10 18 
Statyba (Vilnius) Eugenijus Kaziliūnas 14 39 53 
Statyba (Vilnius) Kęstutis Izokaitis 13 9 22 
Statyba (Vilnius) Ignotas Malikėnas 16 6 24
Tauragė Antanas Žygaitis 14 14
Tauragė Arūnas Radavičius 17 25 42
Tauragė Juozas Jankevičius 5 8 13
Tauragė Gintautas Sabeckas 16 3 19
 Tauragė Steponas Kližentis 4 10 14

Draugai