2022 - 2023 metų sezonas

V70+ (turai, tvarkaraščiai, lentelės, statistika)

Rudens ir Pavasario turai (datą, laiką ir vietą nustato LKVL direktorius)

Komandų registracija baigta. Dalyvauja 2 komandos.

Rudens turo varžybos nevyks dėl per mažo komandų skaičiaus.

Pavasario turo varžybų data bus skelbiama 2023 metų pradžioje.

2021 - 2022 metų sezonas

V70+ (turai, tvarkaraščiai, lentelės, statistika)

I ir II turai (datą, laiką ir vietą nustato LKVL direktorius)

Dėl per mažo dalyvaujančių komandų skaičiaus grupės V70+ ir V75+ apjungiamos į vieną grupę. Čempionato nugalėtojai ir prizininkai šiose amžiaus grupėse bus apdovanojami atskirai pagal savo amžiaus grupėje pasiektus rezultatus. 

PASTABA: kiekvienai dalyvaujančiai komandai leidžiama įregistruoti ir žaisti už ją 2 (dviems) žaidėjams gimusiems 1953 metais. Varžybų metu aikštelėje vienu metu gali būti tik vienas iš tų žaidėjų. 

I turas, 2022 m. vasario 26 d., pradžia - 12:00 val., Vytenio g. 6, Vilnius 

 Tvarkaraštis  Vilniaus krepšinio mokykla, Vytenio g. 6, Vilnius
 Data  Laikas   Aikštelė   Šeimininkai      Svečiai      Rezultatas 
2022.02.26 12:00 2  Statyba 1 (70) 
 Statyba 2 (70)  6:7
 2022.02.26  12:30 2  Kėdainiai (70)  Statyba 1 (70) 7:1
 2022.02.26  13:00 2  Kėdainiai (70)  Statyba 2 (70)   6:5
 2022.02.26  13:30 2  Statyba 2 (70)   Statyba 1 (70) 9:4
 2022.02.26  14:00 2  Statyba 1 (70)  Kėdainiai (70) 4:5
 2022.02.26  14:30 2  Statyba 2 (70)  Kėdainiai (70) 5:6

 Varžybų protokolai - Pirmas žaidimas; Antras žaidimas

 

   Pavadinimas 1 2 3   Santykis   Taškai   Vieta   Reitingo taškai
  I turas   Suma 
 1   Kėdainiai (70)  V70+  7:1 6:5  24:15 8 1 100 100
5:4 6:5
 2  Statyba 1 (70) 6:7  V70+  6:7  15:19 3 70 70
4:5 4:9
 3  Statyba 2 (70) 5:6 7:6  V70+   26:22 2 80 80
5:6 9:4
 4   Kaunas (70)    V70+  60
 3   Klaipėda (70)  V70+  60

Už pirmą vietą skiriama 100 taškų, už antrą - 80 taškų, už trečią - 70 taškų, už ketvirtą - 60 taškų, už penktą - 50 taškų

 II turas(vyko tritaškių mėtymo konkursas), Vilnius, 12:00 val., 2022 m. balandžio 24 d., VRM sporto rūmai  

 Tvarkaraštis  Vilnius, VRM sporto rūmai, Žirmūnų g. 1E
 Data  Laikas   Aikštelė   Šeimininkai      Svečiai      Rezultatas 
 2022.04.24 12:00 1 Kėdainiai Statyba 2 9:7
 2022.04.24 12:00 2 Statyba 1 Klaipėda 7:14
2022.04.24 12:30 1 Statyba 1 Statyba 2 5:7
2022.04.24 12:30 2 Kėdainiai Klaipėda 4:10
2022.04.24 13:00 1 Kėdainiai Statyba 1 9:2
2022.04.24 13:00 2 Statyba 2 Klaipėda 7:11
2022.04.24 13:30 2 (Kėdainiai) (Kaunas) w-0
2022.04.24 13:45 2 (Kaunas) (Statyba 1)  0-w
2022.04.24 14:00 2 (Statyba 2) (Kaunas) w-0
2022.04.24 14:15 2 (Kaunas) (Klaipėda) 0-w

 Varžybų PROTOKOLAI

   Pavadinimas 1 2 3 4 5  Santykis   Taškai   Vieta   Reitingo taškai
 II turas   I turas   Suma 
 1   Kauno komanda    V70+  0-w  0-w  0-w  0-w    0 V (50) (50) (100)
 2  Kėdainiai (70)  w-0    V70+  9:2 9:7  4:10  22:19 4 II 80  100 180
 3  Statyba 1 (70) w-0  2:9   V70+  5:7 7:14  14:30 0 IV 60  70 130
 4  Statyba 2 (70)  w-0  7:9  7:5   V70+  7:11  21:25 2 III 70  80 150
 5  Klaipėda  w-0  10:4 14:7 11:7   V70+   35:18 6 I 100  60 160

 Už pirmą vietą skiriama 100 taškų, už antrą - 80 taškų, už trečią - 70 taškų, už ketvirtą - 60 taškų, už penktą - 50 taškų

ŽAIDĖJŲ STATISTIKA

Komanda Vardas, pavardė Pelnyti taškai 1 ir 2 turuose  Iš viso
1 2
Klaipėda-70 Algirdas Lingė 22 22
Klaipėda-70 Viktoras Jasinskas 8
Klaipėda-70 Liudvikas Mileška 5
Klaipėda-70 Juras Sadovnikovas 0 0
Klaipėda-70 Arūnas Pasvenskas  
Klaipėda-70 Algimantas Šakarnis
KTU-Juta (Kaunas) Valdemaras Tatarūnas  
KTU-Juta (Kaunas) Kęstutis Švedas  
KTU-Juta (Kaunas)  Vitas Linonis  
KTU-Juta (Kaunas)  Juozas Lingvevičius  
KTU-Juta (Kaunas)  Marijonas Zinkevičius  
KTU-Juta (Kaunas)  Eduardas Rauktys  
KTU-Žalgiris (Kaunas)  Rimantas Milaknis  
KTU-Žalgiris (Kaunas)   Algimantas Anužis  
KTU-Žalgiris (Kaunas)   Romas Girčys  
KTU-Žalgiris (Kaunas)   Jonas Kurševičius  
KTU-Žalgiris (Kaunas)   Algirdas Kazilionis
KTU-Žalgiris (Kaunas)   Narcizas Duobinis
         KTU-Žalgiris (Kaunas) (rezervas)  Eduardas Rauktys 
Kėdainiai Vygandas Valiukevičius 8 5 13
Kėdainiai Jonas Žižliauskas 9 10 19
Kėdainiai Juozas Žižliauskas 2 1 3
Kėdainiai Eugenijus Jankauskas 5 6 11
Kėdainiai ?? Šliogeris
Statyba 1 Rimvydas Aukštuolis 8 3 11
Statyba 1 Valentinas Matulaitis 4 2 6
Statyba 1 Kęstutis Jarošas 3 0 3
Statyba 1
Statyba 2 Viktoras Ruželė 17 2 19
Statyba 2 Eduardas Kairys 4 6 10
Statyba 2 Edmondas Narmontas 12 12
Statyba 2 Jonas Vilkas 0 1 1
Statyba 2 Antanas Pociūnas 5 9 14

Draugai