Kaip lietuviams sekėsi Latvijoje?

2012 m. rugsėjo 15 d. Mažeikių "Kvistijos" veteranai dalyvavo tarptautiniame krepšinio veteranų turnyre Latvijoje "Saldus 2012". 

Į tradicinį turnyrą atvyko 8 komandos: Mažeikių "Kvistija", Kauno "Patvanka", Parnu "Parnu", Talsi "Talsi", Liepojos "Kraukli", Grobinos "Kings", Saldus "Veterani" ir Kaliningrado "Basketklub", komandos rungtyniavo 40+ kategorijoje.

Turnyras buvo puikiai organizuotas, vyko 1-ą dieną, buvo žaidžiami 2 kėliniai po 10 min., prieš kiekvienas rungtynes komandos mesdavo baudų metinus (1 min.), kurie buvo įskaitomi į rungtynių rezultatą. Mažeikių "Kvistija", kaip ir 2011 metais, tapo turnyro nugalėtojais - laimėję visas 5 rungtynes. Štai jų rezultatai: Saldus "Veterani" - 40:33, Parnu "Parnu" - 43:35, Liepojos "Kraukli" - 41:40, pusfinalis: Talsi "Talsi" - 53-24 ir finalas: Kauno "Patvanka" - 51:40.

Buvo išaiškintos visos 8 vietos, komandos išsirikiavo prieš tai nurodyta tvarka. Turnyro naudingiausio, daugiausia taškų pelnusio prizas atiteko Mažeikių "Kvistija" komandos krepšininkui Aivarui Jokubaičiui.


Mažeikių "Kvistija" komandos vadovas Algimantas Juodeikis

Turnyro galerija

Draugai