Kaip lietuviams sekėsi Latvijoje?

2012 m. rugsėjo 15 d. Mažeikių "Kvistijos" veteranai dalyvavo tarptautiniame krepšinio veteranų turnyre Latvijoje "Saldus 2012". 

Į tradicinį turnyrą atvyko 8 komandos: Mažeikių "Kvistija", Kauno "Patvanka", Parnu "Parnu", Talsi "Talsi", Liepojos "Kraukli", Grobinos "Kings", Saldus "Veterani" ir Kaliningrado "Basketklub", komandos rungtyniavo 40+ kategorijoje.

Turnyras buvo puikiai organizuotas, vyko 1-ą dieną, buvo žaidžiami 2 kėliniai po 10 min., prieš kiekvienas rungtynes komandos mesdavo baudų metinus (1 min.), kurie buvo įskaitomi į rungtynių rezultatą. Mažeikių "Kvistija", kaip ir 2011 metais, tapo turnyro nugalėtojais - laimėję visas 5 rungtynes. Štai jų rezultatai: Saldus "Veterani" - 40:33, Parnu "Parnu" - 43:35, Liepojos "Kraukli" - 41:40, pusfinalis: Talsi "Talsi" - 53-24 ir finalas: Kauno "Patvanka" - 51:40.

Buvo išaiškintos visos 8 vietos, komandos išsirikiavo prieš tai nurodyta tvarka. Turnyro naudingiausio, daugiausia taškų pelnusio prizas atiteko Mažeikių "Kvistija" komandos krepšininkui Aivarui Jokubaičiui.


Mažeikių "Kvistija" komandos vadovas Algimantas Juodeikis

Turnyro galerija

Partneriai ir rėmėjai

Draugai