Tarptautinis Minsko (Baltarusija) turnyras

Minsko krepšinio veteranų klubas 2013 m. spalio 18 – 20 d. surengė kasmetinį tarptautinį krepšinio veteranų turnyrą. Turnyro šeimininkai į 40/ 45+ amžiaus grupės turnyrą pakvietė 6 vyrų komandas iš Maskvos, Kijevo, Žitomiro, Kišiniovo ir Vilniaus. Komandos buvo paskirstytos į 2 pogrupius, rungtynės buvo žaidžiamos puikioje firmos „Vitaliur“ sporto salėje. 

Šiame turnyre 2012 m. rungtyniavusiems Vilniaus „Salilita“ 55+ senjorams, laimėti rungtynių tarp jaunesnių amžiumi komandų - nepavyko, todėl šių metų Minsko turnyrui buvo suformuota Vilniaus „Salilita“ ir „Alkajas“ jaunesnių ir vyresnių žaidėjų bendra komanda. Vilniečiai ankstyvą šeštadienio rytą atvykę į Minską, laimėjo abejas pogrupio rungtynes – prieš Kijevą 75:60 ir Maskvą 75:51 bei kitą dieną finalino rungtynes prieš Minsko krepšininkus 67:59 ir tapo turnyro nugalėtojais.

Vilniaus komandoje rungtyniavo ir viso taškų pelnė: Matulis Rolandas (59), Kučiauskas Erikas (50), Skaisgirys Rolandas (41), Vytenis Urba (22), Raškauskas Alvidas (15), Skaisgirys Kęstutis (13), Gabijūnas Sigitas (12)Morkvėnas Artūras (5). Turnyro organizatoriai naudingiausiu Vilniaus komandos žaidėju pripažino Rolandą Matulį. Minsko senjorų komandą vilniečiai pakvietė į savo tradicinį turnyrą VILNIUS 2013, kuris rengiamas lapkričio29 - gruodžio 1 d. 

Turnyro klasifikacija:
I — Vilnius (Lietuva)
II — Minskas (Baltarusija)
III — Kišiniovas(Moldova)
IV — Kijevas (Ukraina)
V — Žitomiras (Ukraina)
VI — Maskva (Rusija)

Partneriai ir rėmėjai

Draugai