„PATVANKA“ 45+ po metų pertraukos susigrąžino čempionų titulą

2014 m. kovo 22-23 d. Raseinių raj., Kaimo turizmo sodybos „Karpynė“ sporto arenojevyko2013 m. – 2014 m. Lietuvos krepšinio veteranų čempionato vyrų 45+ grupės finalinis turas.

Kaip ir praėjusiais metais dėl pirmosios vietos rungtyniavo tos pačios komandos, tai Kauno „Patvanka“ ir Šiaulių „Branda“. Finalinė dvikova tarp šių komandų buvo labai atkakli ir įtempta. Kauno „Patvanka“ ir Šiaulių „Branda“ rungtynių rezultatas -89:81(25:25, 24:26, 18:20, 22:10).Čempionais po metų pertraukos tapo Kauno „Patvanka“. Pirmus tris kėlinukus puikiai rungtyniavę Šiaulių „Branda“ krepšininkai ketvirtajame - nesugebėjo apsiginti nuo kauniečių Dariaus Lukminotaiklių metimų bei greitų Irmūno Juškio prasiveržimų, teįmetė 10 taškų ir perleido čempionų titulą „Patvanka“ komandai.

Pusfinalyje Kauno „Patvanka“ nugalėjo finalinio turo šeimininkus Raseinių „Karpynė“ krepšininkus 88:60, o Šiaulių „Branda“ – „Šilutės Šamai“ komandą – 84:69.Dėl trečiosios vietos rungtyniavo Raseinių„Karpynė“ ir „Šilutės Šamai“komandos. Puikiai rungtyniavusi šeimininkų „Karpynės“  komanda rezultatu 100:69 įveikė savo varžovus iš Šilutės ir iškovojo antrus metus trečiąją vietą.

LKVL prezidentasAlgimantas Stasys Anužis čempionams Kauno „Patvanka“komandai įteikė LKVL pagrindinio rėmėjo – DNB banko taurę, prizininkams – LKVL taures, žaidėjams medalius bei asmeninius prizus.