Visvaldo Matijošaičio sveikinimas!

03.08.2017

Mieli krepšinio profesonalai ir mylėtojai,

Sveikinu Jus, Baltijos šalių čempionus, susirinkus Lietuvos krepšinio sostinėje - Kaune!

Lietuvos komandos iškovojo tris medalių komplektus FIMBA XIV senjorų pasaulio čempionate Italijoje 2017

20.07.2017

2017 m. birželio 30—liepos 9 d. vyko FIMBA XIV senjorų pasaulio čempionatas Italijoje (Montecatini/Tuscany). Čempionate dalyvavo 8 komandos iš Lietuvos – 6 vyrų ir 2 moterų.

Moterys dalyvavo 30+ ir 45+ amžiaus grupėse, o vyrai - 35+, 45+, 55+, 60+, 65+, 70+.

Moterys 30+ (dalyvavo 12 komandų):
1.Vokietija, 2.Čilė, 3.Lietuva, 4.Ukraina

Lietuva-Kosta Rika 87:24
Lietuva-Estija 66:58
Lietuva-Urugvajus 51:30
Lietuva-Čilė 54:58
Lietuva-Ukraina 49:32 (rungtynės dėl 3-osios vietos)

Lietuvos komandą atstovavo:
Eglė Jucevičiutė, Indrė Tumasonė, Jovita Vasauskaitė, Kristina Palaimaitė, Gytė Urniežiūtė, Sandra Satkevičiutė, Vaiva Bražionytė, Milda Navickaitė, Dovilė Rusonytė, Aistė Babianskaitė

Moterys 45+ (dalyvavo 23 komandos):
1.Ukraina, 2.Estija, 3.Austrija, 4.Lietuva

Lietuva-Ukraina 43:54
Lietuva-Guadalupe 88:21
Lietuva-Argentina 84:21
Lietuva-Peru 38:27
Lietuva-Ukraina 51:63
Lietuva-Austrija 41:60 (rungtynės dėl 3-osios vietos)

Lietuvos komandą atstovavo:
Kristina Grižienė (5), Rima Daunienė (7), Egidija Paužuolienė (8),  Rūta Petronienė (10), Inga Jakubaitienė (11), Rasa Montvilienė (13), Danguolė Černeckytė (15), Lina Darboven (16)

Vyrai 35+ (dalyvavo 22 komandos):
1.Italija, 2.Argentina, 3.Lietuva, 4.Serbija

Lietuva-Argentina (B) 70:65
Lietuva-Kosta Rika (C) 77:46
Lietuva-Brazilija (A) 70:63
Lietuva-Latvija 53:52
Lietuva-Argentina 47:63
Lietuva-Serbija 91:54 (rungtynės dėl 3-osios vietos)

Lietuvos komandą atstovavo:
Vitoldas Vidžiūnas, Darijus Taraila, Dainius Novickas, Domantas Bimba, Mantas Radvila, Vytautas Milius, Darius Buzas, Dainius Janulis, Arūnas Budrevičius, Raimundas Puskunigis

Vyrai 45+ (dalyvavo 28 komandos):
1.Juodkalnija, 2.Serbija, 3.Čekija, 4.Brazilija, <...>, 7.Lietuva

Lietuva-Slovėnija (B) 74:57
Lietuva-Kolumbija (B) 79:53
Lietuva-Juodkalnija 99:100
Lietuva-Graikija 105:51
Lietuva-Estija 70:73 (rungtynės dėl 6-osios vietos)

Lietuvos komandą atstovavo:
Valdas Petkevičius, Giedrius Pečiulionis, Rolandas Skaisgirys, Erikas Kučiauskas, Eugenijus Vaškys, Alidas Žukauskas, Robertas Norbutas, Gediminas Ramonas, Giedrius Zabulionis, Saulius Kasiulynas

Vyrai  55+ (dalyvavo 42 komandos):
1.Slovėnija (A) 2.Italija 3.Vokietija 4.Slovėnija (B), <...>, 11.Lietuva

Lietuva-Ukraina 64:41
Lietuva-Čilė 20:0
Lietuva-Slovėnija (B) 42:62
Lietuva-Rusija 34:58
Lietuva-Brazilija 56:40

Lietuvos komandą atstovavo:
Sigitas Mičiulis, Gintautas Sabeckis, Romas Muzikevičius, Povilas Niparavičius, Antanas Žygaitis, Gintaras Kravčenka, Petras Ruika, Alvydas Paškevičius, Raimundas Mikalkėnas, Juozas Jankevičius

Vyrai  60+ (dalyvavo 28 komandos):
1.JAV, 2.Italija, 3.Vokietija, 4.Pueto Riko, <...>, 19.Lietuva-Salilita

Lietuva-Ukraina 46:71
Lietuva-Vokietija 44:77
Lietuva-Argentina 71:45
Lietuva-Austrija  54:44
Lietuva-Čilė 55:44
Lietuva-Kosta Rika 64:55

Lietuvos komandą atstovavo:
Apolinaras Abromavičius (8), Viktoras Ruželė (5), Saulius Lapienis (6), Valerijus Prokapas (7), Ivar Raig (9), Rašid Abeljanov (10), Stanislovas Kaulius (11), Ignotas Malikėnas (12), Vaclovas Pacevičius (15), Vytautas Bajorūnas (17)

Vyrai  65+ (dalyvavo 16 komandų):
1.JAV, 2.Lietuva, 3.Rusija, 4.Slovėnija (A)

Lietuva-Vokietija  53:29
Lietuva-Slovėnija  49:38
Lietuva-Ukraina  58:36
Lietuva-Slovakija  49:33
Lietuva-Slovėnija  39:29
Lietuva-JAV  47:64 (rungtynės dėl čempionų titulo)

Lietuvos komandą atstovavo:
Edmundas Narmontas, Valentinas Matulaitis, Jonas Žižliauskas, Eduardas Kairys, Vygandas Valiukevičius, Antanas Pociūnas, Algirdas Dambrauskas, Zenonas Bružė, Kęstutis Jarošas, Algimantas Drelingas

Vyrai  70+ (viso 18 komandų):
1.JAV, 2.Čilė, 3.Brazilija, 4.Italija, <...>, 15.Lietuva

Lietuva-Latvija  28:41
Lietuva-JAV  31:59
Lietuva-Rusija  0:20
Lietuva-Argentina  62:29

Lietuvos komandą atstovavo:
Rimantas Milaknis, Rimantas Vaikšnoras, Marijonas Zinkevičius, Eduardas Rauktys, Vytautas Štuikys, Gerardas Grekas, Algimantas Žičkus, Liudas Meleška, Gediminas Šačkus, Vytautas Geštautas, Vaidilis Jurėnas

Lietuvos komandų pasiekimai ESBA čempionate Santander 2017

26.06.2017

Birželio 10-18 d. vyko ESBA čempionatas Santander 2017.
Čempionate dalyvavo 8 komandos iš Lietuvos – 5 vyrų ir 3 moterų. 

Daugiau nuotraukuhttp://esba-basket.com/santander-2017/galleries/

LKVL 2016-2017 m. čempionato V70 rezultatai

29.05.2017

2017 m. gegužės 28 d.

V70 čempionato prizininkai:

1. Vilniaus „Vilniaus Statybos senjorai“
2. Kauno „Žalgiriečiai veteranai“
3. Klaipėdos „Neptūniečiai“

Geriausi žaidėjai:

Vilniaus „Vilniaus Statybos senjorai“ - Juozas Rimkus
Kauno „Žalgiriečiai veteranai“ - Jonas Lukošius
Klaipėdos „Neptūniečiai“ - Algimantas Žičkus

Rezultatyviausi žaidėjai:

Vilniaus „Vilniaus Statybos senjorai“ - Romas Ramanauskas
Kauno „Žalgiriečiai veteranai“ - Vladas Stašaitis
Klaipėdos „Neptūniečiai“ - Liudvikas Mileška

2016-2017 m. sezono V70 simbolinis penketas:

1. Liudvikas Mileška – Klaipėda „Neptūniečiai“
2. Jonas Lukošius – Kaunas „Žalgiriečiai veteranai“
3. Romualdas Šemeškevičius – Vilnius „Vilniaus statybos senjorai“
4. Romas Ramanauskas – Vilnius „Vilniaus statybos senjorai“
5. Juozas Rimkus – Vilnius „Vilniaus statybos senjorai“

LKVL direktorius Vitoldas Masalskis

Romas Ramanauskas svenčia 70 metų jubiliejų

23.05.2017

Romo Ramanausko  sportinis kelias

Pradėjo krepšinį treniruotis aštuntoje klasėje 1961 m. pas garsųjį Mariampolės trenerį Sigitą Mickevičių, vėliau pas trenerį V. Karlikauską ir Sigitą Naujoką. Tapome Lietuvos moksleivių prizininkais. Baigęs Marijampolės 2 vid. m-lą, 1965 įstojau į Kauo Politechnikos institutą ir pradėjau treniruotis pas Algį Vilimą,su kuriuo debiutavau ir studentų universiadoje Kijeve. Teko vieną turą sužaistį Taline ir už Žalgirio dublerius, vadovaujant V.Sercevičiui. Po to keitėsi treneriai trumpai buvo Rakauskas, vėliau H. Giedraitis ir baigiau 2 metus prie Stepo Butauto, kuris buvo grįžęs iš Kubos, kur Fidelio Kastro globojamas, treniravo Kubos rinktinę, kuri pelnė net bronzos medalius Panamerikos pirmenybėse. Tai buvo tikrai profesionalūs krūviai beveik kiekvieną dieną. Teko treniruotis su Jonu Jurkšaičiu, Bišliu, Kastanausku ,Narbutu ,L.Žukaičiu ir kt. Baigęs KPI 1970 m., persikėliau į Vilnių, kur žaidžiau  Strėlės, MSV, Medžio komandose su R.Ancevičiumi, Neverovu, H. Petrausku, Juozu Rimkumi, A. Ležaičiu, A. Vaitkumi, A. Riauka, Č. Daugėla ir kt.
Su Medžio komanda tapome du kartus Lietuvos čempionato prizininkais. Su įžymiais krepšininkais – A. Čupkovu, G. Budniku, J. Rimkumi, A. Šidlausku, A. Riauka, A. Kriščiūnu, R. Atu, R. Vaišnoru ir kt. veteranais 1997m. Helsinkyje pirmą kartą Lietuvos istorijoje tapome Pasaulio čempionais įveikę garsiąją CASK su nusipelniusiais sporto meistrais.

SVARBIAUSI PASIEKIMAI LIETUVOS IR PASAULIO ARENOSE
                                                                                                           
1. Daukartinis Lietuvos veteranų čempionas ir prizininkas.
2. Pasaulio čempionas (1997 Helsinkis, Suomija)
3. Pasaulio čempionas (1999 Montevideo, Urugvajus)
4. Europos vicečempionas (2000 Ryga, Latvija)
5. Pasaulio vicečempionas (2001 Liublijana, Slovėnija)
6. Europos čempionas ir vicečempionas (2002 Atėnai, Graikija)
7. Olimpiniai žaidynių čempionas (2005 Edmontonas, Kanada)
8. Europos vicečempionas (2008 Pesaro, Italija)
9. Pasaulio čempionatas, bronza (2009 Praha, Čekija)
10. Pasaulio čempionate ketvirta vieta (2011 Natal, Brazilija)
11. Europos čempionas (2012 Kaunas, Lietuva)
12. Pasaulio čempionatas, bronza (2013 Salonikai, Graikija)
13. Olimpiniai žaidynių čempionas (2013  Turinas, Italija)
14. Europos ESBA vicečempionas (2014 Liepoja, Latvija)
15. Europos ESBA čempionatas, bronza (2015 Antalija,Turkija)
16. Europos meistrų III žaidynės, auksas (2015 Nica, Prancūzija)
17. Baltijos taurės laimėtojai (2015 Pernu, Estija)
18. Baltjos taurės laimėtojas, VIP prizo laimėtojas (2016 Liepoja,Latvija)
19. Europos senjorų asociacijos čempionato sidabro medalininkas (2016 Porečė, Kroatija)
20. Pasaulio meistrų žaidynės, bronza (2017 Oklandas, Naujoji Zelandija)

Sporto klubo „Vilniaus statybos senjorai"
Vadovas Valentinas Matulaitis
Vilnius 2017-05-23

LKVL 2016-2017 m. čempionato V50+ finalinio ketverto, vykusio Šakiuose gegužės 6–7 d. rezultatai

07.05.2017

Gegužės 6 d.

Kaunas „Patvanka“ - Panevėžys „Žaibas-Alaus mėgėjai“    86:69

Klaipėda „Krepšinio senjorai“ - Vilnius „ SP Ego-Forte-Sodyba Brazylija“     67:59

Gegužės 7 d.

Dėl 3-osios vietos:
Panevėžio „Žaibas - Alaus mėgėjai“ - Vilnius „ SP Ego-Forte-Sodyba Brazylija“    55:70

Dėl 1-osios vietos:
Kaunas „Patvanka“ - Klaipėda „Krepšinio senjorai“       63:57

V50  čempionato prizininkai:

1. Kaunas „Patvanka“
2. Klaipėda „Krepšinio senjorai“
3. Vilnius „ SP Ego-Forte-Sodyba Brazylija“
4. Panevėžio „Žaibas - Alaus mėgėjai“

Geriausi žaidėjai:

Kaunas „Patvanka“ - Romanas Brazdauskas
Klaipėda „Krepšinio senjorai“ - Audrius Purickas
Vilnius „SP Ego-Forte-Sodyba Brazylija“ - Robertas Brazys
Panevėžio „Alaus mėgėjai“ - Gintaras Šaltis

Rezultatyviausi žaidėjai:

Kaunas „Patvanka“ - Arvydas Venclovas
Klaipėda „Krepšinio senjorai“ - Audrius Purickas
Vilnius „SP Ego-Forte-Sodyba Brazylija“ - Saulius Krikščiūnas
Panevėžio „Žaibas - Alaus mėgėjai“ - Rimantas Mincė

2016-2017 m. sezono V50 simbolinis penketas:

1. Ramūnas Juška – Kaunas „Patvanka“
2. Giedrius Vasilkevičius – Klaipėda „Krepšinio senjorai“
3. Arvydas Venclovas – Kaunas „Patvanka“
4. Alvydas Paškevičius – Klaipėda „Krepšinio senjorai“
5. Saulius Krikščiūnas – Vilnius „SP Ego-Forte-Sodyba Brazilija“

LKVL direktorius    Vitoldas Masalskis

LKVL 2016-2017 m. čempionato V50 finalinio ketverto varžybos 2017 m. gegužės 6–7 d. Šakiai

03.05.2017

Gegužės 7 d. Šakių sporto centras, V. Kudirkos g. 64

11:00 val. Panevėžys „Žaibas-Alaus mėgėjai“ - Vilnius „SP Ego Forte-Sodyba Brazylija“
13:00 val. Kaunas „Patvanka“ - Vilnius „SP Ego Forte-Sodyba Brazylija“
14:45 val. komandų apdovanojimas
15:00 val. pietūs

LKVL direktorius Vitoldas Masalskis
2017 m. balandžio 3 d.

LKVL 2016-2017 m. čempionato V45+ finalinio ketverto, vykusio Pakruojyje balandžio 8–9 d. rezultatai

11.04.2017

Balandžio 8 d.
Pakruojo „Parketas“ - Plungės „Olimpas“ 77:103
Kauno „LT United“ - Panevėžio „Alaus mėgėjai“ 92:69

Balandžio 9 d.
Dėl 3-osios vietos
Panevėžio „Alaus mėgėjai“ - Pakruojo „Parketas“ 94:96
Dėl 1-osios vietos
Kauno „LT United“ - Plungės „Olimpas“ 87:75

V45  čempionato prizininkai:

1. Plungės „Olimpas“
2. Kauno „LT United“
3. Pakruojo „Parketas“
4. Panevėžio „Alaus mėgėjai“

Geriausi žaidėjai:

Plungės „Olimpas“ - Eugenijus Vaškys
Kauno „LT United“ - Erikas Kučiauskas
Pakruojo „Parketas“ - Marius Ruškys
Panevėžio „Alaus mėgėjai“ - Vytautas Kuzmickas

Rezultatyviausi žaidėjai:

Plungės „Olimpas“ - Alidas Žukauskas
Kauno „LT United“ - Singaras Tribė
Pakruojo „Parketas“ - Arūnas Šeferis
Panevėžio „Alaus mėgėjai“ - Rimantas Mincė

2016-2017 m. sezono M35 simbolinis penketas:

1. Arūnas Šeferis – Pakruojo „Parketas“
2. Eugenijus Vaškys – Plungės „Olimpas“
3. Rimantas Mincė – Panevėžio „Alaus mėgėjai“
4. Egidijus Mikalajūnas – Kauno „LT United“
5. Singaras Tribė – Kauno „LT United“

 

LKVL direktorius    Vitoldas Masalskis

LKVL 2016-2017 m. čempionato M35+ finalinio ketverto, vykusio Pakruojyje balandžio 8–9 d. rezultatai

10.04.2017

Balandžio 8 d.
Kauno „Versan“ - Mažeikių „Eko2šiluma“ 58:34
Alytaus RKL - Šilutės „Pamarys“ 84:31

Balandžio 9 d.
Dėl 3-osios vietos
Mažeikių „Eko2šiluma“ - Šilutės „Pamarys“ 36:43
Dėl 1-osios vietos
Alytaus RKL - Kauno „Versan“ 65:52

M35+  čempionato prizininkai:

1. Alytaus RKL
2. Kauno „Versan“
3. Šilutės „Pamarys“
4. Mažeikių „Eko2šiluma“

Geriausios žaidėjos:

Alytaus RKL - Vaiva Bražionytė
Kauno „Versan“ - Sandra Satkevičiūtė
Šilutės „Pamarys“ - Danguolė Černeckytė
Mažeikių „Eko2šiluma“ - Dovilė Budrickienė

Rezultatyviausios žaidėjos:

Alytaus RKL - Rasa Montvilienė
Kauno „Versan“ - Ligita Kinkevičienė
Šilutės „Pamarys“ - Loreta Stančiauskienė
Mažeikių „Eko2šiluma“ - Nora Malakauskaitė

2016-2017 m. sezono M35 simbolinis penketas:

1. Vaiva Bražionytė – Alytaus RKL
2. Ligita Kinkevičienė – Kauno „Versan“
3. Rasa Montvilienė – Alytaus RKL
4. Egidija Paužuolienė – Alytaus RKL
5. Irena Vizbarienė – Alytaus RKL

 

LKVL direktorius    Vitoldas Masalskis