2017 – 2018 m. Lietuvos krepšinio veteranų čempionato vyrų (45+ grupės) tvarkaraštis

2017 – 2018 m. LIETUVOS KREPŠINIO VETERANŲ ČEMPIONATO VYRŲ (45+ GRUPĖS) TVARKARAŠTIS

LKVL direktorius Vitoldas Masalskis
+370 610 21054
vitoldas.masalskis@yahoo.com

A pogrupis

1. Plungės „Olimpas“
komandos vadovas Vaidas Kornikas, tel. +370 610 21548, el. paštas vaidas.kornikas@gjensidige.lt
vyr. treneris Alidas Žukauskas, tel. +370 620 19509, el. paštas alizukauskas@gmail.com

2. Panevėžio „Alaus mėgėjai“
komandos vadovas Rimantas Mincė, tel. +370 698 33663, el. paštas mince.rimantas@gmail.com

3. Mažeikių „Balsių slėnis“
komandos vadovas Algimantas Juodeikis, tel. +370 694 46468, el. paštas aljuod@gmail.com
komandos vadovas Paulius Petrošius, tel. +370 698 46730, el. paštas paulius.petrosius@gmail.com

4. Radviliškio „Šeduvos malūnas“
komandos vadovas Gintautas Šarauskas, tel. +370 656 85835, el. paštas sarauskas.gintautas@gmail.com

B pogrupis

1. Pakruojo parketas
komandos vadovas Laisvydas Zederštremas, tel. +370 606 00070, el. paštas laisvydas@su.lt

2. Vilniaus „Brazylija“
k
omandos vadovas Robertas Brazys, tel. +370 698 20414, el. paštas r.brazys@martonas.lt

3. Kėdainių SKK
komandos vadovas Valdas Skinderis, tel. +370 652 99244, el. paštas valdas.skinderis@nordicsugar.com

4. Varėnos „Varėna – Varbitas“
komandos vadovas Ričardas Balcevičius, tel. +370 612 20804, +370 310 32014, el. paštas ricardas.balcevicius@gmail.com, sportas@varena.lt, jonas.fugalis@varena.lt

5. Ukmergės „Olimpas“
komandos vadovas Nerijus Vasiliauskas, tel. +370 656 25913,  el paštas info@uskolimpas.lt
vyr. treneris Artūras Rabašauskas, tel. +370 612 68006, el. paštas arturas.ra@gmail.com

Komandos susitarusios žaisti rungtynes anksčiau ar pagal tvarkaraštį, vietą ir laiką turi pranešti sms žinute LKVL direktoriui, telefonu 8610-21054 iki rungtynių likus 3 dienoms, nes apie varžybas reikia informuoti visus per LKVL internetinį puslapį: www.lkvlyga.lt

Rungtynių protokolai siunčiami el. paštu vitoldas.masalskis@yahoo.com

VARŽYBŲ TVARKARAŠTIS

2017 m. lapkričio 5 d. (1 turas)

Radviliškio „Šeduvos malūnas“ vs Plungės „Olimpas“
Mažeikių „Balsių slėnis“ vs Panevėžio „Alaus mėgėjai“
Varėnos „Varėna – Varbitas“ vs Pakruojo parketas
Kėdainių SKK vs Vilniaus „Brazylija“

2017 m. lapkričio 26 d. (2 turas)

Mažeikių „Balsių slėnis“ vs Radviliškio „Šeduvos malūnas“
Panevėžio „Alaus mėgėjai“ vs Plungės „Olimpas“
Vilniaus „Brazylija“ vs Varėnos „Varėna – Varbitas“
Pakruojo parketas vs Ukmergės „Olimpas“

2017 m. gruodžio 10 d. (3 turas)

Ukmergės „Olimpas“ vs Varėnos „Varėna – Varbitas“
Pakruojo parketas vs Kėdainių SKK

2017 m. gruodžio 31 d. (4 turas)

Radviliškio „Šeduvos malūnas“ vs Panevėžio „Alaus mėgėjai“
Plungės „Olimpas“ vs Mažeikių „Balsių slėnis“
Varėnos „Varėna – Varbitas“ vs Kėdainių SKK
Ukmergės „Olimpas“ vs Vilniaus „Brazylija“

2018 m. sausio 14 d. (5 turas)

Plungės „Olimpas“ vs Radviliškio „Šeduvos malūnas“
Panevėžio „Alaus mėgėjai“ vs Mažeikių „Balsių slėnis“
Vilniaus „Brazylija“ vs Pakruojo parketas
Kėdainių SKK vs Ukmergės „Olimpas“

2018 m. vasario 18 d. (6 turas)

Radviliškio „Šeduvos malūnas“ vs Mažeikių „Balsių slėnis“
Plungės „Olimpas“ vs Panevėžio „Alaus mėgėjai“
Pakruojo parketas vs Varėnos „Varėna – Varbitas“
Vilniaus „Brazylija“ vs Kėdainių SKK

2018 m. kovo 11 d. (7 turas)

Varėnos „Varėna – Varbitas“ vs Vilniaus „Brazylija“
Ukmergės „Olimpas“ vs Pakruojo parketas

2018 m. kovo 25 d. (8 turas)

Panevėžio „Alaus mėgėjai“ vs Radviliškio „Šeduvos malūnas“
Mažeikių „Balsių slėnis“ vs Plungės „Olimpas“
Varėnos „Varėna – Varbitas“ vs Ukmergės „Olimpas“
Kėdainių SKK vs Pakruojo parketas

2018 m. balandžio 15 d. (9 turas)

Kėdainių SKK vs Varėnos „Varėna – Varbitas“
Vilniaus „Brazylija“ vs Ukmergės „Olimpas“

2018 m. balandžio 29 d. (10 turas)

Pakruojo parketas vs Vilniaus „Brazylija“
Ukmergės „Olimpas“ vs Kėdainių SKK

Atkrintamosios varžybos

2018 m. kovo 25 d. (ketvirtfinaliai)

Pirma pora: B4 vs A1
Antra pora:  A3 vs B2
Trečia pora: A4 vs B1
Ketvirta pora:  B3 vs A2

2018 m. balandžio 1 d. (ketvirtfinaliai)

Pirma pora: A1 vs B4
Antra pora:  B2 vs A3
Trečia pora: B1 vs A4
Ketvirta pora:  A2 vs B3

Finalinis turnyras: Bus nuspręsta iki 2018 m. sausio 31 d.

Pusfinaliai

Pirmos poros nugalėtojas vs Antros poros nugalėtojas
Trečios poros nugalėtojas vs Ketvirtos poros nugalėtojas

Finalai

Dėl 3-osios vietos: pusfinalio porų pralaimėtojai
Dėl 1-osios vietos: pusfinalio porų nugalėtojai

Sudarė:
LKVL direktorius Vitoldas Masalskis