SKK „Versan“ moterų 35+ grupės čempionės

2016 m. gegužės 21-22 d. kaimo turizmo sodyboje „Karpynė“ taip pat vyko ir LKVL čempionato moterų 35+ grupės finalinis turas.

Moterų 35+ grupės pusfinalyje susitiko „Žemaitija“ ir „Radviliškis“. Kovingas bei įdomias rungtynes laimėjo „Žemaitijos“ krepšininkės rezultatu 51:47 (15:14; 14:7; 17:17; 5:9) ir pateko į finalą, o „Radviliškio“ komanda iškovojo bronzos medalius.
„Žemaitijos“ komandoje pasižymėjo  Loreta Stančiauskienė - 20 tšk., Vilma Petkėvičienė - 12 tšk. ir Renata Radišauskaitė - 10 tsk.
„Radviliškio“ komandoje rezultatyviausio buvo Inga Jokubaitienė – 20 tšk. ir Jolanta Žiaunienė – 9 tšk.

Finale susitiko SKK „Versan“ ir „Žemaitijos“ komandos. Laimėjusios rungtynes rezultatu 57:44 (13:9; 20:14; 9:15; 15:6) čempionėmis tapo SKK „Versan“ krepšininkės.
Čempiones į pergalę vedė Ligita Kinkevičienė pelniusi net 31 tšk., Sandra Satkevičiūtė – 11 tšk.
„Žemaitijos“ komandoje pasižymėjo Renata Radišauskaitė – 17 tšk., Loreta Stančiauskienė – 14 tšk. ir Vilma Petkevičienė – 13 tšk.

LKVL viceprezidentas Anatolijus Čupkovas komandoms prizininkėms įteikė medalius ir taures.

• Casino tete-a-tete už piniginius prizus: I vieta -150 EUR, II vieta – 50 EUR

Komanda SKK "Versan", tapdama čempione, iškovojo teisę dalyvauti Baltijos taurės varžybose, kurios vyks 2016 m. rugsėjo 2-4 dienomis Liepojoje, Latvijos Respublika, olimpiniame centre