Vilniaus „Salilita“ – 2014 m. dukart čempionai

Trakuose, LOSC Trakų irklavimo sporto bazėje, 2014 m. balandžio 5-6 d. finišavo 2013-2014 m. Lietuvos krepšinio veteranų čempionato vyrų 50+ grupės finalinis turas

Vilniaus „Salilita“ 6-ąjį kartą iš eilės tapo Lietuvos veteranų čempionatų finalinio turnyro nugalėtoja, finale nugalėjusi kitą miesto komandą – Vilniaus „Perlą“. Ši Vilniaus „Salilita“ komandos sudėtis prieš nepilną mėnesį iškovojo ir 55+ grupės čempionų taurę. Bronzos apdovanojimus iškovojo praėjusių metų 2-osios vietos laimėtojai “Klaipėdos krepšinio senjorai” , ketvirti –pirmą kartą į finalinį ketvertą prasibrovę - Panevėžio „Žaibas-Alaus mėgėjai-2“ krepšininkai.
2014 m. balandžio 5 d. (šeštadienis)
Pusfinalis:
Vilniaus „Perlas“ – Panevėžio „Žaibas-Alaus mėgėjai-2“ 53:50
„Klaipėdos krepšinio senjorai“ - Vilniaus „Salilita“ 68:79

2014 m. balandžio 6 d. (sekmadienis)
Finalas:
Dėl 3 – 4 v. „Klaipėdos krepšinio senjorai“Panevėžio „Žaibas-Alaus mėgėjai-2“ 50:40
Dėl 1 – 2 v. Vilniaus „Salilita“ - Vilniaus „Perlas“ 72:53

LKVL prezidentas Algimantas Stasys Anužis čempionams Vilniaus "Salilita" komandai įteikė LKVL pagrindinio rėmėjo - DNB ir PZU rėmėjų taurę, prizininkams - LKVL taures, žaidėjams medalius bei asmeninius prizus.

Asmeniniais prizais apdovanoti šie komandų žaidėjai:
Vytenis Urba – rezultatyviausias Vilniaus "Salilita" žaidėjas
Arūnas Šarka - naudingiausias Vilniaus "Salilita" žaidėjas
Arūnas Grigas - rezultatyviausias Vilniaus "Perlas" sezono žaidėjas
Donatas Kazlauskas - naudingiausias Vilniaus „Perlas" žaidėjas,
Audrius Purickas - rezultatyviausias “Klaipėdos krepšinio senjorai” sezono žaidėjas
Vacys Lekevičius - naudingiausias “Klaipėdos krepšinio senjorai” žaidėjas
Tauras Kivyta - rezultatyviausias Panevėžio „Žaibas-Alaus mėgėjai-2“ žaidėjas
Rimantas Petrulevičius - naudingiausias Panevėžio „Žaibas-Alaus mėgėjai-2“ žaidėjas.

LKVL direktoratas dėkoja LOSC Trakų irklavimo sporto bazės vedėjui Jonui Čižauskui ir sporto bazės kolektyvui už pagalbą organizuojant Lietuvos krepšinio veteranų čempionato vyrų 50+ grupės finalinį turnyrą.