M40+ (turai, tvarkaraščiai, lentelės, statistika) M45+

    M40+   M45+   V40+   V45+   V50+   V55+   V60+   V65+   V70+   V75+

Dėl per mažo dalyvaujančių komandų skaičiaus grupės M40+ ir M45+ apjungiamos į vieną grupę sudarant du atskirus pogrupius. Kiekvieno renginio metu savo amžiaus grupėje (pogrupyje) bus žaidžiama po dvi varžybas tarpusavyje. Pirmųjų susitikimų rezultatai prilyginami pirmojo turo rezultatams, antrųjų susitikimų rezultatai - antrojo turo rezultatams, ir t.t. Finalinio renginio metu savo pogrupiuose taip pat bus žaidžiama po dvi varžybas tarpusavyje. Čempionato nugalėtojai ir prizininkai šiose amžiaus grupėse bus apdovanojami atskirai pagal savo amžiaus grupėje pasiektus rezultatus.

I ir II turai (datą, laiką ir vietą nustato einamojo turo šeimininkai)

A pogrupio I turo tvarkaraštis (miesto pavadinimas, aikštelės adresas) 

Data Laikas Aikštelė Šeimininkai Svečiai Rezultatas
       Alytaus RKL  Versan  
       Kupiškis  Versan  
       Alytaus RKL  Kupiškis  

A pogrupio I turo rezultatų lentelė

  Pavadinimas 1 2 3 Santykis Taškai Vieta Reitingo taškai
1  Alytaus RKL M40+            
2  Kupiškis   M40+          
3  Versan     M40+        

Pilna informacija apie I turą pateikiama FIBA3x3 platformoje, žiūrėti čia.

A pogrupio II turo tvarkaraštis

Data Laikas Aikštelė Šeimininkai Svečiai Rezultatas
       I turo pirmas reitingas  I turo trečias reitingas  
       I turo antras reitingas  I turo trečias reitingas  
       I turo pirmas reitingas  I turo antras reitingas  

A pogrupio II turo rezultatų lentelė

  Pavadinimas 1 2 3 Santykis Taškai Vieta Reitingo taškai (I + II turų suma)
1  I turo pirmas reitingas M40+            
2  I turo antras reitingas   M40+          
3  I turo trečias reitingas     M40+        

Pilna informacija apie II turą pateikiama FIBA3x3 platformoje, žiūrėti čia.

ŽAIDĖJŲ STATISTIKA

Komanda Vardas, pavardė Pelnyti taškai 1,2,3,4 turuose ir finaliniame ture  FIBA3x3 reitingas Žaidėjo rodikliai FIBA3x3 platformoje
1 2 3 4 F1 F2
Kupiškis Diana Balužytė 0 play.fiba3x3
Kupiškis Sigita Šuminienė 0 play,.fiba3x3
Kupiškis Elvina Einorienė 0 play.fiba3x3
Kupiškis Ingrida Bagdonaitė
Kupiškis Dalia Šeinauskienė
Kupiškis Laimutė Šližauskienė
Alytaus RKL Kristina Grižienė 0 play.fiba3x3
Alytaus RKL Rima Daunienė
Alytaus RKL Egidija Paužuolienė 0 play.fiba3x3
Alytaus RKL Rasa Žemantauskaitė - Matlašaitienė            
Alytaus RKL Milda Sauliūtė
Alytaus RKL Rasa Montvilienė
Versan
Versan
Versan
Versan
Versan
Versan

III ir IV turai (datą, laiką ir vietą nustato einamojo turo šeimininkai)

A pogrupio III turo tvarkaraštis (miesto pavadinimas, aikštelės adresas) 

Data Laikas Aikštelė Šeimininkai Svečiai Rezultatas
       I+II turo pirmas reitingas  I+II turo trečias reitingas  
       I+II turo antras reitingas  I+II turo trečias reitingas  
       I+II turo pirmas reitingas  I+II turo antras reitingas  

A pogrupio III turo rezultatų lentelė

  Pavadinimas 1 2 3 Santykis Taškai Vieta Reitingo taškai (I + II + III turų suma)
1  I+II turo pirmas reitingas M40+            
2  I+II turo antras reitingas   M40+          
3  I+II turo trečias reitingas     M40+        

Pilna informacija apie III turą pateikiama FIBA3x3 platformoje, žiūrėti čia.

A pogrupio IV turo tvarkaraštis 

Data Laikas Aikštelė Šeimininkai Svečiai Rezultatas
       I+II+III turo pirmas reitingas  I+II+III turo trečias reitingas  
       I+II+III turo antras reitingas  I+II+III turo trečias reitingas  
       I+II+III turo pirmas reitingas  I+II+III turo antras reitingas  

A pogrupio IV turo rezultatų lentelė

  Pavadinimas 1 2 3 Santykis Taškai Vieta Reitingo tšk (I + II + III+IV turų suma)
1  I+II+III turo pirmas reitingas M40+            
2  I+II+III turo antras reitingas   M40+          
3  I+II+III turo trečias reitingas     M40+        

Pilna informacija apie IV turą pateikiama FIBA3x3 platformoje, žiūrėti čia.

FINALINIS TURAS

Finalinio turo vietą ir laiką nustato čempionato Direktorius.

A pogrupio F1 turo tvarkaraštis (miesto pavadinimas, aikštelės adresas)  

Data Laikas Aikštelė Šeimininkai Svečiai Rezultatas
       I+II+III+IV turo pirmas reitingas  I+II+III+IV turo trečias reitingas  
       I+II+III+IV turo antras reitingas  I+II+III+IV turo trečias reitingas  
       I+II+III+IV turo pirmas reitingas  I+II+III+IV turo antras reitingas  

A pogrupio F1 turo rezultatų lentelė

  Pavadinimas 1 2 3 Santykis Taškai Vieta Reitingo tšk (I+II+III+IV+F1 turų suma)
1  I+II+III+IV turo pirmas reitingas M40+            
2  I+II+III+IV turo antras reitingas   M40+          
3  I+II+III+IV turo trečias reitingas     M40+        

Pilna informacija apie F1 turą pateikiama FIBA3x3 platformoje, žiūrėti čia.

A pogrupio F2 turo tvarkaraštis

Data Laikas Aikštelė Šeimininkai Svečiai Rezultatas
       I+II+III+IV+F1 turo pirmas reitingas  I+II+III+IV+F1 turo trečias reitingas  
       I+II+III+IV+F1 turo antras reitingas  I+II+III+IV+F1 turo trečias reitingas  
       I+II+III+IV+F1 turo pirmas reitingas  I+II+III+IV+F1 turo antras reitingas  

A pogrupio F2 turo rezultatų lentelė

  Pavadinimas 1 2 3 Santykis Taškai Vieta Reitingo tšk (I+II+III+IV+F1+F2 turų suma)
1  I+II+III+IV+F1 turo pirmas reitingas M40+            
2  I+II+III+IV+F1 turo antras reitingas   M40+          
3  I+II+III+IV+F1 turo trečias reitingas     M40+        

Pilna informacija apie F2 turą pateikiama FIBA3x3 platformoje, žiūrėti čia.

Draugai