M45+

    M40+   M45+   V40+   V45+   V50+   V55+   V60+   V65+   V70+   V75+

Dėl per mažo dalyvaujančių komandų skaičiaus grupės M40+ ir M45+ apjungiamos į vieną grupę sudarant du atskirus pogrupius. Kiekvieno renginio metu savo amžiaus grupėje (pogrupyje) bus žaidžiama po dvi varžybas tarpusavyje. Pirmųjų susitikimų rezultatai prilyginami pirmojo turo rezultatams, antrųjų susitikimų rezultatai - antrojo turo rezultatams, ir t.t. Finalinio renginio metu savo pogrupiuose taip pat bus žaidžiama po dvi varžybas tarpusavyje. Čempionato nugalėtojai ir prizininkai šiose amžiaus grupėse bus apdovanojami atskirai pagal savo amžiaus grupėje pasiektus rezultatus.

I ir II turai (datą, laiką ir vietą nustato einamojo turo šeimininkai)

B pogrupio I turo tvarkaraštis (miesto pavadinimas, aikštelės adresas) 

Data Laikas Šeimininkai Svečiai Rezultatas
     Mažeikiai  Vilniaus DPV  
     Šeduvos malūnas  Vilniaus DPV  
     Mažeikiai  Šeduvos malūnas  

B pogrupio I turo rezultatų lentelė

  Pavadinimas 1 2 3 Santykis Taškai Vieta Reitingo taškai
1  Mažeikiai M45+            
2  Šeduvos malūnas   M45+          
3  Vilniaus DPV     M45+        

Pilna informacija apie I turą pateikiama FIBA3x3 platformoje, žiūrėti čia.

B pogrupio II turo tvarkaraštis

Data Laikas Šeimininkai Svečiai Rezultatas
     I turo pirmas reitingas  I turo trečias reitingas  
     I turo antras reitingas  I turo trečias reitingas  
     I turo pirmas reitingas  I turo antras reitingas  

B pogrupio II turo rezultatų lentelė

  Pavadinimas 1 2 3 Santykis Taškai Vieta Reitingo taškai (I + II turų suma)
1  I turo pirmas reitingas M45+            
2  I turo antras reitingas   M45+          
3  I turo trečias reitingas     M45+        

Pilna informacija apie II turą pateikiama FIBA3x3 platformoje, žiūrėti čia.

ŽAIDĖJŲ STATISTIKA

Komanda Vardas, pavardė Pelnyti taškai 1,2,3,4 turuose ir finaliniame ture  FIBA3x3 reitingas Žaidėjo rodikliai FIBA3x3 platformoje
1 2 3 4 F1 F2
Mažeikiai Jurga Misiuvienė 0 play.fiba3x3
Mažeikiai Vilma Petkevičienė 0 play.fiba3x3
Mažeikiai Ieva Lygutienė 0 play.fiba3x3
Mažeikiai Dovilė Budreckienė 0 play.fiba3x3
Mažeikiai Inga Andrijauskienė
Mažeikiai
Šeduvos malūnas Jolanta Žiaunienė 110 play.fiba3x3
Šeduvos malūnas Jurgita Martyšovienė 105 play.fiba3x3
Šeduvos malūnas Joana Laurutienė 108 play.fiba3x3
Šeduvos malūnas Rasa Augustinienė 0 play.fiba3x3
Šeduvos malūnas Ugnė Usevičiūtė  0 play.fiba3x3
Šeduvos malūnas Eugenija Gustaitienė 0 play.fiba3x3
Vilniaus DPV Jurgita Paužaitė - Kulvinskienė
Vilniaus DPV Sandra Satkevičiūtė
Vilniaus DPV Kateryna Rudaliavičienė
Vilniaus DPV Ilona Nikonovaitė
Vilniaus DPV Irena Baranauskaitė
Vilniaus DPV Jurga Chrama

III ir IV turai (datą, laiką ir vietą nustato einamojo turo šeimininkai)

B pogrupio III turo tvarkaraštis (miesto pavadinimas, aikštelės adresas) 

Data Laikas Šeimininkai Svečiai Rezultatas
     I+II turo pirmas reitingas  I+II turo trečias reitingas  
     I+II turo antras reitingas  I+II turo trečias reitingas  
     I+II turo pirmas reitingas  I+II turo antras reitingas  

B pogrupio III turo rezultatų lentelė

  Pavadinimas 1 2 3 Santykis Taškai Vieta Reitingo taškai (I + II + III turų suma)
1  I+II turo pirmas reitingas M45+            
2  I+II turo antras reitingas   M45+          
3  I+II turo trečias reitingas     M45+        

Pilna informacija apie III turą pateikiama FIBA3x3 platformoje, žiūrėti čia.

B pogrupio IV turo tvarkaraštis 

Data Laikas Šeimininkai Svečiai Rezultatas
     I+II+III turo pirmas reitingas  I+II+III turo trečias reitingas  
     I+II+III turo antras reitingas  I+II+III turo trečias reitingas  
     I+II+III turo pirmas reitingas  I+II+III turo antras reitingas  

B pogrupio IV turo rezultatų lentelė

  Pavadinimas 1 2 3 Santykis Taškai Vieta Reitingo tšk (I + II + III+IV turų suma)
1  I+II+III turo pirmas reitingas M45+            
2  I+II+III turo antras reitingas   M45+          
3  I+II+III turo trečias reitingas     M45+        

Pilna informacija apie IV turą pateikiama FIBA3x3 platformoje, žiūrėti čia.

FINALINIS TURAS

Finalinio turo vietą ir laiką nustato čempionato Direktorius.

B pogrupio F1 turo tvarkaraštis (miesto pavadinimas, aikštelės adresas)  

Data Laikas Šeimininkai Svečiai Rezultatas
     I+II+III+IV turo pirmas reitingas  I+II+III+IV turo trečias reitingas  
     I+II+III+IV turo antras reitingas  I+II+III+IV turo trečias reitingas  
     I+II+III+IV turo pirmas reitingas  I+II+III+IV turo antras reitingas  

B pogrupio F1 turo rezultatų lentelė

  Pavadinimas 1 2 3 Santykis Taškai Vieta Reitingo tšk (I+II+III+IV+F1 turų suma)
1  I+II+III+IV turo pirmas reitingas M45+            
2  I+II+III+IV turo antras reitingas   M45+          
3  I+II+III+IV turo trečias reitingas     M45+        

Pilna informacija apie F1 turą pateikiama FIBA3x3 platformoje, žiūrėti čia.

B pogrupio F2 turo tvarkaraštis

Data Laikas Šeimininkai Svečiai Rezultatas
     I+II+III+IV+F1 turo pirmas reitingas  I+II+III+IV+F1 turo trečias reitingas  
     I+II+III+IV+F1 turo antras reitingas  I+II+III+IV+F1 turo trečias reitingas  
     I+II+III+IV+F1 turo pirmas reitingas  I+II+III+IV+F1 turo antras reitingas  

B pogrupio F2 turo rezultatų lentelė

  Pavadinimas 1 2 3 Santykis Taškai Vieta Reitingo tšk (I+II+III+IV+F1+F2 turų suma)
1  I+II+III+IV+F1 turo pirmas reitingas M45+            
2  I+II+III+IV+F1 turo antras reitingas   M45+          
3  I+II+III+IV+F1 turo trečias reitingas     M45+        

Pilna informacija apie F2 turą pateikiama FIBA3x3 platformoje, žiūrėti čia.

Draugai