V60+ (turai, tvarkaraščiai, lentelės, statistika)

I, II ir III turai (datą, laiką ir vietą nustato LKVL direktorius)

I turas, 2021 m. gruodžio 5 d., pradžia 13:00Karpynės g. 2, Gabšiai, Raseinių rajonas

 Tvarkaraštis  Raseinių raj., Karpynės g. 2, Gabšiai
 Data  Laikas   Aikštelė   Šeimininkai   Svečiai  Rezultatas 
 2021.12.05  13:00 1  KTU-Omega   Vilniaus Silicio Biotechnologijos  6:14
 2021.12.05  13:00 2  Perlas 1  Perlas 2  13:8
 2021.12.05  13:30 1  KTU-Omega
 Perlas 2
5:14
 2021.12.05  13:30 2  Perlas 1   Vilniaus Silicio Biotechnologijos  7:9
 2021.12.05  14:00 1  KTU-Omega   Perlas 1 8:9
 2021.12.05  14:00 2  Perlas 2 
 Vilniaus Silicio Biotechnologijos 7:9
 2021.12.05  14:30 1  Vilniaus Silicio Biotechnologijos   Perlas 1 7:5
 2021.12.05  14:30 2 Perlas 2   KTU-Omega  11:15

 VARŽYBŲ PROTOKOLAI

   Pavadinimas 1 2 3 4  Santykis   Taškai   Vieta  (I-II) ir (III-IV)  Reitingo taškai 
 1   KTU-Omega (Kaunas)  V60+  8:9 5:14 6:14 19:37 IV  15:11 70 
 2  Perlas 1 (Vilnius)  9:8  V60+  13:8 7:9 29:25 II  5:7  80 
 3  Perlas 2 (Vilnius) 14:5 8:13  V60+  7:9 29:27 III  11:15 60 
 4  Vilniaus Silicio Biotechnologijos   14:6  9:7 9:7  V60+  32:20 7:5  100 
Už pirmą vietą skiriama 100 taškų, už antrą - 80 taškų, už trečią - 70 taškų, už ketvirtą - 60 taškų, už penktą - 50 taškų, už šeštą - 40 taškų
 

II turas, 2022 m. vasario 26 d., pradžia - 12:00 val., Vilniaus krepšinio mokykla, Vytenio g. 6, Vilnius

 Tvarkaraštis  Vilniaus krepšinio mokykla, Vytenio g. 6, Vilnius
 Data  Laikas   Aikštelė   Šeimininkai  Svečiai  Rezultatas 
 2022.02.26 12:00 1 Perlas 1   Perlas 2  14:12
 2022.02.26 12:15 1  KTU-Omega
 Vilniaus Silicio biotechnologijos  8:11
 2022.02.26 12:30 1 Salilita Perlas 2 2:5
 2022.02.26 12:45 1 Perlas 1
 Vilniaus Silicio biotechnologijos  9:14
 2022.02.26 13:00 1 Perlas 2 KTU-Omega 14:15
 2022.02.26 13:15 1  Salilita  Perlas 1 10:9
 2022.02.26 13:30 1  Vilniaus Silicio biotechnologijos  Perlas 2  15:5
 2022.02.26 13:45 1  KTU-Omega Salilita  15:13
 2022.02.26 14:15 1 Perlas 1  KTU-Omega  9:14
 2022.02.26 14:15 2  Salilita   Vilniaus Silicio biotechnologijos  4:15

 VARŽYBŲ PROTOKOLAI

   Pavadinimas 1 2 3 4 5  Santykis   Taškai   Vieta  Reitingo taškai 
 II turas   I turas   Suma 
 1   Vilniaus Silicio Biotechnologijos   V60+  14:9 11:8 15:5 15:4 55:27 8 I 100 100 200
 2  Perlas 1 (Vilnius)  9:14  V60+  14:9 14:12 10:9 41:50 2 III 70 80 150
 3  KTU-Omega (Kaunas) 8:11 9:14  V60+  15:14 15:13 52:47 6 II 80 70 150
 4  Perlas 2 (Vilnius) 5:15 12:14 14:15  V60+  5:2 36:46 2 IV 60 60 120
 5  Salilita (Vilniaus raj.) 4:15 9:10 13:15 2:5  V60+  29:44 2 V 50 (50) (100)
Už pirmą vietą skiriama 100 taškų, už antrą - 80 taškų, už trečią - 70 taškų, už ketvirtą - 60 taškų, už penktą - 50 taškų, už šeštą - 40 taškų


 III turas (vyko tritaškių mėtymo konkursas), VILNIUS, 12:00 val., 2022 04 24, VRM sporto rūmai

 Tvarkaraštis  Vilnius, VRM sporto rūmai, Žirmūnų g. 1E
 Data  Laikas   Aikštelė   Šeimininkai   Svečiai   Rezultatas 
2022.04.24 12:15 1 KTU-Omega Perlas 2 10:8
2022.04.24 12:15 2 Perlas 1  Vilniaus Silicio biotechnologijos  12:15
   2022.04.24  12:45 1 Perlas 1 Perlas 2 8:9
  2022.04.24  12:45 2  KTU-Omega   Vilniaus Silicio biotechnologijos  12:14
 2022.04.24 13:15 1 Perlas 1  KTU-Omega  10:15
2022.04.24 13:15 2 Vilniaus Silicio biotechnologijos Perlas 2 14:12
2022.04.24 13:30 1  (Vilniaus Silicio biotechnologijos)  (Salilita) w-0
2022.04.24 13:45 1 (Salilita) (KTU-Omega) 0-w
2022.04.24 14:00 1 (Perlas 1) (Salilita) w-0
2022.04.24 14:15 1 (Salilita)  (Perlas 2) 0-w

 

   Pavadinimas 1 2 3 4  5   Santykis   Taškai   Vieta   Reitingo taškai
 III turas   II turas   I turas   Suma 
 1   Vilniaus Silicio Biotechnologijos   V60+  14:12 15:12 15:9  w-0 44:33  6 I 100 100 100 300
 2  KTU-Omega (Kaunas) 12:14  V60+  15:10 10:8 w-0  37:32  4 II 80 80 70 230 
 3  Perlas 1 (Vilnius)  12:15 10:15  V60+  8:9  w-0 30:39  0 IV 60 70 80 210 
 4  Perlas 2 (Vilnius) 9:15 8:10 9:8  V60+   w-0 26:33  2 III 70 60 60 190 
5  Salilita (Vilniaus raj.) 0-w  0-w  0-w  0-w   V60+    0  V  50 50 (50) 150 
Už pirmą vietą skiriama 100 taškų, už antrą - 80 taškų, už trečią - 70 taškų, už ketvirtą - 60 taškų, už penktą - 50 taškų, už šeštą - 40 taškų

ŽAIDĖJŲ STATISTIKA

Komanda Vardas, pavardė Pelnyti taškai 1,2 ir 3 turuose FIBA3x3 reitingas Žaidėjo rodikliai FIBA3x3 platformoje
1 2 3
KTU-Omega (Kaunas) Audrius Šalaševičius 10    
KTU-Omega (Kaunas) Vidmantas Labašauskas 2 20    
KTU-Omega (Kaunas) Vytenis Malakauskas 19 15    
KTU-Omega (Kaunas) Alvydas Šidlauskas 17  
KTU-Omega (Kaunas) Arūnas Ginkevičius    
KTU-Omega (Kaunas) Artūras Kvedaras 3 0    
Perlas 1 (Vilnius) Donatas Kazlauskas 1 0  
Perlas 1 (Vilnius) Vitalijus Tamulis 5 3    
Perlas 1 (Vilnius) Mindaugas Lukošius 16 25
Perlas 1 (Vilnius) Antanas Muraška
Perlas 1 (Vilnius) Arūnas Grigas 12 14
Perlas 1 (Vilnius)  
Perlas 2 (Vilnius) Romualdas Brazauskas 16 2  
Perlas 2 (Vilnius) Eugenijus Kaziliūnas  11 10  
Perlas 2 (Vilnius) Saulius Krikščiūnas 9 19
Perlas 2 (Vilnius) Marijonas Kmitas 4 5
Perlas 2 (Vilnius)
Perlas 2 (Vilnius)
Salilita (Vilniaus raj.) Apolinaras Abromavičius -
Salilita (Vilniaus raj.) Kęstutis Skaisgirys
Salilita (Vilniaus raj.) Vytenis Urba 5
Salilita (Vilniaus raj.) Silvijus Živatkauskas 12
Salilita (Vilniaus raj.) Romas Ubartas 11
Team S
Team S
Team S
Team S
Vilniaus Silicio technologijos Vladas Lukša 11 19  
Vilniaus Silicio technologijos Virginijus Mažonas  
Vilniaus Silicio technologijos Ignotas Malikėnas  
Vilniaus Silicio technologijos Arūnas Šarka 6 -
Vilniaus Silicio technologijos Rolandas Penikas 17 23  
Vilniaus Silicio technologijos Kęstutis Kundrotas 3 13  

Draugai