V65+ (ratai, turai, tvarkaraščiai, lentelės, statistika)

I, II, III ir IV turai* (datą, laiką ir vietą nustato LKVL direktorius)

* bus žaidžiami 2 ratai

PASTABA: kiekvienai dalyvaujančiai komandai leidžiama įregistruoti ir žaisti už ją 1 (vienam) žaidėjui gimusiam 1958 metais.

1 ratas (įvyko)

I turas, 2021 m. gruodžio 18 d., pradžia 12:00, Karpynės g. 2, Raseinių raj. 

 Tvarkaraštis   Karpynės g. 2, Raseinių raj., "Karpynės" sporto centras 
 Data  Laikas   Aikštelė   Šeimininkai   Svečiai   Rezultatas 
 2021.12.18 12:00 1  Birštonas-Garliava   Tauragė  7:9
 2021.12.18 12:00 2  Klaipėda  Molas  11:13
 2021.12.18 12:15 1  Kėdainiai  Statyba  10:8
 2021.12.18 12:15 2  Kaunas
 Salilita  10:8
 2021.12.18 12:30 1  Birštonas-Garliava  Klaipėda  7:6
 2021.12.18 12:30 2  Molas  Tauragė  5:10
 2021.12.18 12:45 1  Kėdainiai  Kaunas  2:10
 2021.12.18 12:45 2  Salilita
 Statyba  10:7
 2021.12.18 13:00 1  Birštonas-Garliava   Molas 6:7
 2021.12.18 13:00 2  Klaipėda   Tauragė  12:10
 2021.12.18 13:15 1  Kėdainiai  Salilita  5:16
 2021.12.18 13:15 2  Kaunas
 Statyba  13:8
 2021.12.18 13:30 1  Birštonas-Garliava   Kėdainiai  7:5
 2021.12.18
13:30 2  Molas  Salilita  10:7
 2021.12.18 13:45 1  Kaunas  Klaipėda  8:4
 2021.12.18 13:45 2  Statyba  Tauragė  8:7
 Varžybų PROTOKOLAI

II turas, 2022 m. vasario 6 d., pradžia 12:00 val., Kauno g. 108, UTVM sporto centras, Ukmergė (dvejos varžybos vyko iš III turo)

Po varžybų įvyks tritaškių metimų konkurso pirmas etapas. Dalyvauja komandų žaidėjai. Metama iš 3 padėčių po 5 metimus. Vieno metimo vertė - 1 taškas.

 Tvarkaraštis  UTVM sporto centras, Kauno g. 108, Ukmergė
 Data  Laikas   Aikštelė   Šeimininkai   Svečiai   Rezultatas 
 2022.02.06 12:40 2  Birštonas-Garliava 
 Statyba 8:12
 2022.02.06      Kėdainiai  Tauragė   0-w
 2022.02.06 13:00 1  Kaunas  Molas  9:7
 2022.02.06      Klaipėda
 Salilita   0-w
 2022.02.06      Kėdainiai  Klaipėda   -
 2022.02.06 12:20 1  Molas  Statyba  5:8
 2022.02.06 12:20 2  Birštonas-Garliava   Kaunas  4:6
 2022.02.06 12:40 1  Salilita  Tauragė  14:7
 2022.02.06      Kėdainiai  Molas  0-w
 2022.02.06      Klaipėda  Statyba  0-w
 2022.02.06 12:00 1  Birštonas-Garliava   Salilita  6:15
 2022.02.06 12:00 2  Kaunas  Tauragė  9:4

 

1 rato lentelė

  Pavadinimas 1 2 3 4 5 6 7 8  Santykis   Taškai   Vieta   Reitingo taškai 
 1   Birštonas-Garliava   V65  7:5 4:6 6:7 7:6 6:15  8:12  7:9  45:60 4 VII 30
 2  Kėdainiai 5:7  V65   2:10  0-w   5:16   10:8  0-w  22:41  3 VIII 20
 3  Kaunas 6:4  10:2   V65  8:4 9:7  10:8  13:8 9:4 65:37 14 I 100
 4  Klaipėda  7:6   4:8   V65   11:13  0-w   0-w  12:10  34:37 5 VI 40
 5  Molas 6:7  w-0 7:9  13:11   V65  10:7 5:8  5:10  46:52 8 IV 60
 6  Salilita 15:6  16:5   8:10  w-0  7:10  V65   10:7  14:7 70:45 10 II 80
 7  Statyba 12:8  8:10  8:13 w-0 8:5  7:10   V65  8:7 51:53 8 III 70
 8  Tauragė  9:7   w-0 4:9 10:12 10:5 7:14 7:8  V65  47:55 6 V 50

Už I vietą skiriama 100 taškų, už II - 80 tšk., už III - 70 tšk., už IV - 60 tšk., už V - 50 tšk., už VI - 40 tšk., už VII - 30 tšk., už VIII - 20 tšk.  

 

2 ratas

III turas, 2022 m. kovo 20 d., pradžia 13:00 val., UTVM Sporto centras, Kauno g. 108, Ukmergė 

 Tvarkaraštis  UTVM Sporto centras, Kauno g. 108, Ukmergė
 Data  Laikas   Aikštelė   Šeimininkai   Svečiai   Rezultatas 
 (2022.02.06) Sužaista II ture
 Tauragė
 Molas  10:8
 (2022.02.06)  Statyba
 Salilita  11:13
 
 2022.03.20  13:00 1  Statyba  Kėdainiai  11:4
2022.03.20 13:00 2  Salilita  Birštonas-Garliava 7:9
 2022.03.20 13:20 1  Kaunas  Kėdainiai 15:4
 2022.03.20 13:20 2  Statyba  Birštonas-Garliava 12:9
 2022.03.20 13:40 1  Salilita  Kaunas  11:12
 2022.03.20 13:40 2  Kėdainiai  Birštonas-Garliava 9:15
 2022.03.20 14:00 1  Salilita  Kėdainiai   15:11
 2022.03.20 14:00 2  Statyba  Kaunas 3:10
 2022.03.20 14:20 1  Kaunas  Birštonas-Garliava  13:7

 

IV turas (likusios 2 rato varžybos), "Karpynė", Raseinių raj., 

(kartu vyko tritaškių mėtymo konkurso baigiamasis etapas)  
 Tvarkaraštis   Karpynės g. 2, Raseinių raj., "Karpynės" sporto centras 
 Data  Laikas   Aikštelė   Šeimininkai   Svečiai   Rezultatas 
iki 04.30      Molas  Klaipėda 11:13 
2022.04.30 14:15 1  Tauragė  Birštonas-Garliava  7:13
2022.04.30 14:15 2  Klaipėda  Kaunas 10:7
2022.04.30 14:30 1  Salilita  Molas 12:15
2022.04.30 14:30 2  Tauragė  Kėdainiai  w-0
2022.04.30 14:45 1  Statyba  Klaipėda 7:9
2022.04.30 14:45 2  Molas  Birštonas-Garliava 7:8
2022.04.30 15:00 1  Tauragė  Statyba 8:12
2022.04.30 15:00 2  Molas  Kaunas  15:12
2022.04.30 15:15 TRITAŠKIŲ MĖTYMO KONKURSAS
2022.04.30 15:30 1  Salilita  Klaipėda  15:8
2022.04.30
15:30 2  Klaipėda  Kėdainiai  w-0
2022.04.30 15:45 1  Klaipėda  Birštonas-Garliava 6:11
2022.04.30 15:45 2  Tauragė  Salilita 6:10
2022.04.30 16:00 1  Molas  Kėdainiai w-0
2022.04.30
16:00 2  Tauragė  Kaunas 8:6
2022.04.30
16:15 1  Statyba  Molas 8:7
2022.04.30 16:30 2  Tauragė  Klaipėda 9:11

 Varžybų PROTOKOLAI

2 rato ir galutinė lentelė

  Pavadinimas 1 2 3 4 5 6 7 8  Santykis   Taškai   Reitingo taškai 
 
 1   Birštonas-Garliava   V65  15:9 7:13 6:11 8:7 9:7 9:12 13:7 67:66 8 50 
 2  Kėdainiai 9:15  V65  4:15 0-w 0-w 11:15 4:11 0-w 27:56 0 20
 3  Kaunas 13:7 15:4  V65  7:10 12:15 12:11 10:3 8:6 72:56 10 80 
 4  Klaipėda 11:6 w-0   10:7  V65   13:11  8:15 9:7 11:9 62:55 12 100 
 5  Molas 7:8 w-0  15:12  11:13   V65  15:12 7:8 8:10 63:63 4 40 
 6  Salilita 7:9 15:11 11:12 15:8 12:15  V65  13:11 10:6 83:72 8 70 
 7  Statyba 12:9 11:4 3:10 7:9 8:7 11:13   V65  12:8 75:60 8 60 
 8  Tauragė 7:13 w-0  6:8 9:11 10:8  6:10 8:12  V65  46:62 2 30

Už I vietą skiriama 100 taškų, už II - 80 tšk., už III - 70 tšk., už IV - 60 tšk., už V - 50 tšk., už VI - 40 tšk., už VII - 30 tšk., už VIII - 20 tšk.  

ŽAIDĖJŲ STATISTIKA

Komanda Vardas, pavardė Pelnyti taškai 1 ir 2 rate Iš viso
1 2
Birštonas-Garliava Romutis Grušauskas 15 35 50 
Birštonas-Garliava Alvidas Chatkevičius 3 5
Birštonas-Garliava Edmundas Ringys  
Birštonas-Garliava Algimantas Česnavičius 19 26 45
Birštonas-Garliava Gintaras Ringys 8 1 9
Kėdainiai Vygandas Valiukevičius 4 5 9
Kėdainiai Eugenijus Jankauskas 11 8 19
Kėdainiai Vidas Šliogeris 6 8 14
Kėdainiai Jonas Žižliauskas 1 7 8
Klaipėda-65 Algirdas Lingė 19 22 41 
Klaipėda-65 Algimantas Česas 6 7 13
Klaipėda-65 Viktoras Jasinskas 0 1
Klaipėda-65 Juras Sadovnikovas 7
KTU-Juta (Kaunas)  Mindaugas Arlauskas 23 36 59 
KTU-Juta (Kaunas) Virginijus Mažonas 19 13 32
KTU-Juta (Kaunas) Vytautas Ribinskas 22 26 48 
KTU-Juta (Kaunas) Gediminas Maumevičius
KTU-Juta (Kaunas) Sigitas Kraulėnas 1
KTU-Juta (Kaunas) Antanas Nesteckas 2 2
Molas-65 (Klaipėda) Vladas Baltuška 12 25 40 
Molas-65 (Klaipėda) Vygantas Elekšis 1 3
Molas-65 (Klaipėda) Arūnas Baltinas 25 29 54 
Molas-65 (Klaipėda) Aloyzas Meškelevičius 10 22 32 
Molas-65 (Klaipėda) Jonas Paulikas 9 9
Molas-65 (Klaipėda) Juozaitis Arvydas 7 7
Salilita (Vilniaus rajonas) Apolinaras Abromavičius 2 2
Salilita (Vilniaus rajonas) Vytenis Urba 15 15 
Salilita (Vilniaus rajonas) Sigitas Kabelis 5 5
Salilita (Vilniaus rajonas) Silvijus Živatkauskas 50 52 102 
Salilita (Vilniaus rajonas) Algirdas Šimkevičius 1
Salilita (Vilniaus rajonas) Saulius Lapienis 3 21 24 
Statyba (Vilnius) Viktoras Ruželė 8 10 18 
Statyba (Vilnius) Eugenijus Kaziliūnas 14 39 53 
Statyba (Vilnius) Kęstutis Izokaitis 13 9 22 
Statyba (Vilnius) Ignotas Malikėnas 16 6 24
Tauragė Antanas Žygaitis 14 14
Tauragė Arūnas Radavičius 17 25 42
Tauragė Juozas Jankevičius 5 8 13
Tauragė Gintautas Sabeckas 16 3 19
 Tauragė Steponas Kližentis 4 10 14

Draugai