Žaidėjai

     A

    Apolinaras ABROMAVIČIUS Salilita (Vilniaus raj.)     V60 V65            
    Laimis AIDUKAS  Vilniaus Silicio technologijos      V55              
    Dalius AKSENAVIČIUS  Kėdainiai      V45              
    Tomas ALEKNAVIČIUS (atsarginis žaidėjas) Pakruojo parketas-Dolomitas     V45              
    Inga ANDRIJAUSKIENĖ Mažeikiai M40                  
    Algimantas ANUŽIS KTU-Žalgiris (Kaunas)     V70              
    Arvydas APULSKIS  KTU-Omega (Kaunas)     V50  V55            
    Mindaugas ARLAUSKAS KTU-JUTA (Kaunas)     V65              
    Gintautas AŠUTAITIS KTU-Omega (Kaunas)     V50              

     B

    Ingrida BAGDONAITĖ Kupiškio merginos M40                  
    Lina BAKUTIENĖ (atsarginė žaidėja) Sunflowers (Šiauliai) M40                  
    Ričardas BALČIŪNAS Balsių slėnis (Mažeikiai)     V50              
    Tomas BALČIŪNAS Pakruojo parketas-Dolomitas     V40              
    Arūnas BALTINAS Molas-65 (Kaunas)     V65              
    Vilma BALTUONIENĖ Augma (Kretinga) M45                  
    Vladas BALTUŠKA Klaipėda-65     V65              
    Diana BALUŽYTĖ Kupiškio merginos M40                  
    Violeta BERŽINSKIENĖ Versan (Kaunas) M45                  
    Rimutė BODROVIENĖ Augma (Kretinga) M45                  
    Romualdas BRAZAUSKAS Perlas 2 (Vilnius)     V60              
    Dovilė BUDRECKIENĖ Mažeikiai M40                  
    Arūnas BUŠMA Mažeikiai     V45              

     C

    Alvidas CHATKEVIČIUS Birštonas-Garliava     V65              

     Č

    Arvydas ČEPULIS (atsarginis žaidėjas) Pakruojo parketas-Dolomitas     V40              
    Algimantas ČESAS Šeduvos malūnas 2     V50              
    Algimantas ČIASAS Klaipėda-65     V65              
    Inga ČESĖ Augma (Kretinga) M45                  

     D

    Saulius DAMBRAUSKAS Kėdainiai     V45              
    Gintas Dekeris (atsarginis žaidėjas) Salilita (Vilniaus raj.)     V60              
    Saulius DEIMANTAVIČIUS Molas-65 (Klaipėda)     V65              
    Diana DJACKOVA Versan (Kaunas) M45                  
    Vaclovas DUMČIUS Statyba (Vilnius)     V65              
    Narcizas DUOBINIS  KTU-Žalgiris (Kaunas)     V70 V75             

     E

    Ingrida EINIKIENĖ Augma (Kretinga) M45                  
    Elvina EINORIENĖ Kupiškio merginos M40                  
    Vygantas ELEKŠIS Molas-65 (Klaipėda)     V65              

     F

                           

     G

    Renata GAIDAMAVIČIENĖ Sunflowers (Šiauliai) M40                  
    Vaiva GARLINSKĖ RKL (Alytus) I ture komanda nežais M40                  
    Ipolitas GEDMINAS Neptūnietis (Klaipėda)     V75              
    Aurelija GELEŽIŪNĖ DPV (Vilnius) I ture komanda nežais M40                  
    Mindaugas GELŽINIS Kėdainiai     V40              
    Arūnas GINKEVIČIUS KTU-Omega (Kaunas)     V60              
    Romas GIRČYS KTU-Žalgiris (Kaunas)     V70              
    Eglė GRIGALIŪNIENĖ Šeduvos malūnas M45                  
    Lina GRITĖ Versan (Kaunas) M45                  
    Kristina GRIŽIENĖ RKL (Alytus) I ture komanda nežais M40                  
    Romutis GRUŠAUSKAS Birštonas-Garliava     V65              
    Jovita KAMAITYTĖ-GRUŠECKIENĖ Sunflowers (Šiauliai) M40                  
    Eugenija GUSTAITIENĖ Šeduvos malūnas M45                  

     H

                           

     I

    Arūnas IZOKAS Tauragė      V55              

     Y

                           

     J

    Mindaugas JANIŠKA (atsarginis žaidėjas) Pakruojo parketas-Dolomitas     V40              
    Juozas JANKEVIČIUS Tauragė     V55 V65             
    Viktoras JASINSKAS Klaipėda-65     V65 V70             
    Kazimieras JASINSKAS Salilita (Vilniaus raj.)     V65              
    Algimantas JUODEIKIS Balsių slėnis (Mažeikiai)     V50              
    Stanislovas JUREVIČIUS Klaipėda-65     V65              
    Vaidas JURGILAS Pakruojo parketas-Dolomitas V45/Alaus mėgėjai V50     V45 V50             

     K

    Sigitas KABELIS (atsarginis žaidėjas) Salilita (Vilniaus raj.)     V60 V65            
    Jūratė KAČERAUSKIENĖ Sunflowers (Šiauliai) M40                  
    Vytautas KANIŠAUSKAS Pakruojo parketas-Dolomitas     V40              
    Akvilė KATILIENĖ Versan (Kaunas) M45                  
    Algirdas KAZILIONIS KTU-Žalgiris (Kaunas)     V70              
    Eugenijus KAZILIŪNAS Perlas 2 (Vilnius)     V60              
    Donatas KAZLAUSKAS Perlas 1 (Vilnius)     V60              
    Audrys KAŽUKAUSKAS Kėdainiai     V40              
    Nerijus KELERAS Pakruojo parketas-Dolomitas     V40              
    Asta KIEVIŠIENĖ (atsarginė žaidėja) Sunflowers (Šiauliai) M40                  
    Arūnas KLEINAUSKAS Mažeikiai     V45              
    Marijonas KMITAS Perlas 2 (Vilnius)     V60              
    Sigitas KRAULĖNAS KTU-Juta (Kaunas)     V65              
    Saulius KRIKŠČIŪNAS Perlas 2 (Vilnius)     V60              
    Viktorija KRIŠČIOKAITĖ Sunflowers (Šiauliai) M40                  
    Algirdas KRIVICKAS KTU-Omega (Kaunas)     V50 V55             
    Erikas KUČIAUSKAS (atsarginis žaidėjas) Pakruojo parketas-Panevėžio alaus mėgėjai     V50              
    Jurgita PAUŽAITĖ-KULVINSKIENĖ DPV (Vilnius) I ture komanda nežais M40                  
    Kęstutis KUNDROTAS Vilniaus Silicio technologijos     V55 V60             
    Valerijus KUPRIJANOVAS Kėdainiai     V45              
    Arūnas KURKLINSKAS Šeduvos malūnas 1     V50              
    Romas KURŠEVIČIUS KTU-Žalgiris (Kaunas)     V70              
    Artūras KVEDARAS KTU-Omega (Kaunas)     V60              

     L

    Vidmantas LABAŠAUSKAS KTU-Omega     V60              
    Saulius LAPIENIS Salilita (Vilniaus raj.)     V60 V65            
    Joana LAURUTIENĖ Šeduvos malūnas M45                  
    Solveiga LIESIENĖ Versan (Kaunas) M45                  
    Algirdas LINGĖ Klaipėda-65     V65 V70             
    Juozas LINGVEVIČIUS KTU-Juta (Kaunas)     V70              
    Giedrius LINKUS Kėdainiai     V40              
    Vitas LINONIS KTU-Juta (Kaunas)     V70 V75            
    Ieva LYGUTIENĖ Mažeikiai M40                  
    Mindaugas LUKOŠIUS Perlas 1 (Vilnius)     V60              
    Vladas LUKŠA Vilniaus Silicio technologijos      V55 V60             
    Vytautas LUPEIKA Neptūnietis (Klaipėda)     V75              

     M

    Aurimas MACKEVIČIUS Oranžinis kamuolys (Panevėžys)     V40              
    Žydrūnas MAČIŪNAS Pakruojo parketas-Dolomitas     V45              
    Vytenis MALAKAUSKAS KTU-Omega (Kaunas)     V60              
    Ignotas MALIKĖNAS Vilniaus Silicio technologijos V50/Statyba (Vilnius) V65     V60 V65            
    Svajūnas MARAZAS Šeduvos malūnas 2     V50              
    Jurgita MARTYŠOVIENĖ Šeduvos malūnas M45                  
    Nerijus MASIULIS Pakruojo parketas-Dolomitas     V40              
    Vidas MASIULIS Šeduvos malūnas 2     V50              
    Rasa ŽEMENTAUSKAITĖ-MATLAŠAITIENĖ RKL (Alytus) I ture komanda nežais M40                  
    Gediminas MAUMEVIČIUS KTU-Juta (Kaunas)     V65              
    Virginijus MAŽONAS Vilniaus Silicio technologijos V60/KTU-Juta (Kaunas) V65     V60 V65            
    Aloyzas MEŠKELEVIČIUS Molas-65     V65              
    Vytautas MICKŪNAS Vilniaus Silicio technologijos      V55              
    Sigitas MIČIULIS Tauragė      V55 V65             
    Remigijus MIKALAJŪNAS Kėdainiai     V45              
    Rimantas MILAKNIS KTU-Žalgiris (Kaunas)     V70              
    Liudvikas MILEŠKA Klaipėda-70 / Neptūnietis V75     V70 V75            
    Rimantas MINCĖ Pakruojo parketas-Panevėžio alaus mėgėjai     V50              
    Laura MINIOTIENĖ (atsarginė žaidėja) Sunflowers (Šiauliai) M40                  
    Gintautas MISIUS Mažeikiai     V45              
    Jurga MISIUVIENĖ Mažeikiai M40                  
    Nerijus MOISAS Kėdainiai     V40              
    Arvydas MOCKEVIČIUS Šeduvos malūnas 1     V50              
    Rasa MONTVILIENĖ RKL (Alytus) I ture komanda nežais M40                  
    Antanas MURAŠKA Perlas 1 (Vilnius)     V60              
    Romas MUZIKEVIČIUS Tauragė     V55              

     N

    Audrius NARKEVIČIUS Šeduvos malūnas 1     V50              
    Edmundas NARMONTAS Statyba (Vilnius)     V65              
    Vidmantas NARVILAS Balsių slėnis (Mažeikiai)     V50              
    Vytautas NARVILAS Balsių slėnis (Mažeikiai)     V50              
    Antanas NESTECKIS KTU-Juta (Kaunas)     V65              
    Ilona NIKONOVAITĖ DPV (Vilnius) I ture komanda nežais M40                  
    Dainius NOVICKAS Kėdainiai     V40              

     O

                           

     P

    Vytautas PALIONIS Statyba (Vilnius)     V65              
    Arūnas PASVENSKAS Klaipėda-70     V70              
    Jonas PAULIKAS Molas-65     V65              
    Egidija PAUŽUOLIENĖ RKL (Alytus) I ture komanda nežais M40                  
    Rolandas PENIKAS Vilniaus Silicio technologijos     V55 V60             
    Vilma PETKEVIČIENĖ Mažeikiai M40                  
    Arūnas PETRAUSKAS Balsių slėnis (Mažeikiai)     V50              
    Tomas PETROŠAITIS Oranžinis kamuolys (Panevėžys)     V40              
    Žydrūnas PETROŠIUS Mažeikiai     V45              
    Indrė GENYTĖ PIKČIENĖ DPV (Vilnius) I ture komanda nežais M40                  
    Virmantas PIKELIS Kėdainiai       V45            
    Bronislovas PLIAUGA Neptūnietis (Klaipėda)     V75              
    Antanas POCIŪNAS Statyba (Vilnius)     V65              
    Vygantas POLEIKIS Mažeikiai     V45              
    Valerijus PROKOPAS (atsarginis žaidėjas) Salilita (Vilniaus raj.)     V65              

     R

    Arūnas RADAVIČIUS Tauragė     V55 V65             
    Renata RADIŠAUSKAITĖ Versan (Kaunas) M45                  
    Vaclovas RAMANAUSKAS Salilita (Vilniaus raj.)     V60              
    Vita RAPŠEVIČIENĖ (atsarginė žaidėja) Sunflowers (Šiauliai) M40                  
    Raimondas RAŠČIUS Pakruojo parketas-Panevėžio alaus mėgėjai     V50              
    Svajūnas RAUCKIS Oranžinis kamuolys (Panevėžys)     V40              
    Eduardas RAUKTYS (KTU-Žalgiris atsarginis) KTU-Juta V70 (Kaunas)/KTU-Juta V75     V70 V75             
    Valdas REKLYS Šeduvos malūnas 1     V50              
    Vytautas RIBINSKAS KTU-Juta (Kaunas)     V65              
    Edmundas RINGYS Birštonas-Garliava     V65              
    Gintaras RINGYS Birštonas-Garliava     V65              
    Kateryna RUDALIAVIČIENĖ DPV (Vilnius) I ture komanda nežais M40                  
    Marius RUŠKYS Pakruojo parketas-Dolomitas V45/Panevėžio alaus mėgėjai V50     V45 V50            
    Viktoras RUŽELĖ Statyba     V65              

     S

    Gintautas SABECKAS Tauragė     V55 V65             
    Juras SADOVNIKOVAS Klaipėda-65     V65 V70             
    Arnas SAMALIONIS Oranžinis kamuolys (Panevėžys)     V40              
    Sandra SATKEVIČIŪTĖ DPV (Vilnius) I ture komanda nežais M40                  
    Milda SAULIŪTĖ RKL (Alytus) I ture komanda nežais M40                  
    Rolandas SKAISGIRYS Pakruojo parketas-Panevėžio alaus mėgėjai     V50              
    Gaudentas SKROMANAS Šeduvos malūnas 2     V50              
    Arvydas STAŠAITIS Birštonas-Garliava     V65              
    Audrius STAŠAITIS Oranžinis kamuolys (Panevėžys)     V40              
    Vladas STAŠAITIS KTU-Juta (Kaunas)     V75              
    Giedrė STEPONAVIČIENĖ Sunflowers (Šiauliai) M40                  

     Š

    Algimantas ŠAKARNIS Klaipėda-70 / Neptūnietis V75      V70 V75            
    Audrius ŠALAŠEVIČIUS KTU-Omega (Kaunas)     V50 V55 V60           
    Gintautas ŠARAUSKAS Šeduvos malūnas 1     V50              
    Arūnas ŠARKA Vilniaus Silicio technologijos      V55 V60            
    Marina ŠAULIENĖ Augma (Kretinga) M45                  
    Arūnas ŠEFERIS Pakruojo parketas-Dolomitas V45/Alaus mėgėjai V50     V45 V50            
    Dalia ŠEINAUSKIENĖ Kupiškio merginos M40                  
    Alvydas ŠIDLAUSKAS KTU-Omega (Kaunas)     V55 V60            
    Audrius ŠIDLAUSKAS (atsarginis žaidėjas V45,V50) Pakruojo parketas-Dolomitas     V45 V50            
    Asta ŠIKŠNIENĖ Augma (Kretinga) M45                  
    Algirdas ŠIMKEVIČIUS Salilita (Vilniaus raj.)     V65              
    Laimutė ŠLIŽAUSKIENĖ Kupiškio merginos M40                  
    Antanas ŠMUKŠTA Balsių slėnis (Mažeikiai)     V50              
    Ramūnas ŠNIŪREVIČIUS Kėdainiai     V45              
    Vytautas ŠTUIKYS KTU-Juta (Kaunas)     V75              
    Sigita ŠUMINIENĖ Kupiškio merginos M40                  
    Kęstutis ŠVEDAS KTU-Juta (Kaunas)     V70              

     T

    Sandra TAKUŠEVIČIENĖ Sunflowers (Šiauliai) M40                  
    Eugenijus TAKUŠEVIČIUS Pakruojo parketas-Dolomitas     V40 V45            
    Vitalijus TAMULIS Perlas 1 (Vilnius)     V60              
    Valdemaras TATARŪNAS KTU-Juta (Kaunas)     V70              
    Tomas TAUČIUS Oranžinis kamuolys (Panevėžys)     V40              
    Vilius TRANAS KTU-Omega (Kaunas)     V50 V55            
    Olgirdas TUMŠYS KTU-Omega (Kaunas)     V50 V55            

     U

    Romas UBARTAS Salilita (Vilniaus raj.)     V60              
    Darius UOSIS Šeduvos malūnas 2     V50              
    Vytenis URBA Salilita (Vilniaus raj.)     V60 V65            
    Ugnė USEVIČIŪTĖ Šeduvos malūnas M45                  
    Erikas UŠČINAS Mažeikiai     V45              
    Jurgita UŽGALIENĖ (atsarginė žaidėja) Sunflowers (Šiauliai) M40                  

     V

    Vilmantas VĖTA Šeduvos malūnas 2     V50              
    Linas VILIOPAS Šeduvos malūnas 1     V50              

     Z

    Marijonas ZINKEVIČIUS KTU-Juta (Kaunas)     V70 V75            

     Ž

    Jolanta ŽIAUNIENĖ Šeduvos malūnas M45                  
    Algimantas ŽIČKUS Neptūnietis (Klaipėda)     V75              
    Andrius ŽILINSKAS Kėdainiai     V40              
    Silvijus ŽIVATKAUSKAS Salilita (Vilniaus raj.)     V60 V65            
    Antanas ŽYGAITIS Tauragė     V65              
    Mindaugas ŽUKAUSKAS Pakruojo parketas-Dolomitas     V40 V45            

Draugai