LKVL 2018/2019 m. čempionato V60+ antras turas Kaune 2019 m. sausio 19–20 d.

09.01.2019

LKVL 2018/2019 m. čempionato vyrų amžiaus grupės V60+ antras turas Kaune 2019 m. sausio 19-20 d.

21.12.2018

LKVL 2018/2019 m. čempionato V70+ turas Klaipėdoje 2018 m. gruodžio 8-9 d.

03.12.2018

2018–2019 m. LIETUVOS KREPŠINIO VETERANŲ ČEMPIONATO VYRŲ (70+ GRUPĖ)

LKVL direktorius Vitoldas Masalskis 8610-21054, vitoldas.masalskis@yahoo.com

LKVL 3x3 čempionato moterų M35+, M45+ ir vyrų V55+ rezultatai

21.11.2018

Lietuvos krepšinio veteranų čempionatas 3x3 moterų M35+, M40+ ir vyrų V55+  amžiaus grupėse

Tauragė
2018-11-18

Krepšinio aikštėje – lėtesni, bet medalių srautas nesenka (Kauno diena)

20.11.2018

"Į replikas, kad krepšinio senjorai yra specifinė sporto bendruomenė, atsakau: tai netiesa, mes esame tokie pat krepšininkai, kaip ir visi kiti, tik – lėčiau judantys aikštėje", – juokaudamas kalbėjo Lietuvos krepšinio veteranų lygos (LKVL) direktorius Vitoldas Masalskis.

Įvyko „Alaus namų turnyras“ Vilniuje

19.11.2018

Š.m. lapkričio 9-11 d. Vilniuje vyko jau tarptautiniu tampantis 8-asis Alaus namų krepšinio turnyras, kuriame dalyvavo net 26 komandos, tame tarpe 5 komandos iš Latvijos, 3 komandos iš Ukrainos, 1 komanda iš Švedijos.

Moterų 35+ amžiaus grupėje jėgas krepšinio aikštelėje išbandė 2 komandos iš Latvijos, 2 iš Ukrainos ir 3 iš Lietuvos. Šioje amžiaus grupėje pajėgiausios buvo viešnios iš Latvijos – komanda „Avantis“, kuri laimėjo visas 6 žaistas rungtynes. Antros liko Ukrainos „Tigris“ ir trečioje vietoje liko „Virvytės slėnio“ komanda iš Mažeikių.

LKVL 3x3 čempionatas V60+, V65+, V70+ vyrų amžiaus grupėse (Kaunas, 2018)

09.10.2018

Pirmą kartą Lietuvoje Kaune keliems LKVL entuziastams pavyko organizuoti renginį, kuriam buvo ruoštasi beveik metus. Pagal turimas žinias šis renginys tapo pirmuoju Europoje ir Pasaulyje, kuriame vyko 3x3 (pagal FIBA taisykles) vyrų veteranų krepšinio turnyras 60+, 65+, 70+ amžiaus grupėse. Turnyras skirtas Lietuvos Nepriklausomybės 100-ioms metinėms paminėti bei yra LKVL vykdomo krepšinio 3X3 čempionato dalis.