Radviliškio „FASMA“ – Vilniaus „SALILITA“

13.11.2012

Autorius: Jonas Varkulevičius

Radviliškio „Fasma“ krepšinio veteranai rungtynėmis namuose su Vilniaus „Salilita“ sportininkais pradėjo šio sezono Lietuvos veteranų krepšinio lygos čempionatą. Pirmąsias sezono rungtynes Radviliškio krepšininkai pralaimėjo Vilniaus “Perlui“.

Kęstučiui Amolevičiui 2012-11-06 sukanka 60 metų

02.11.2012

„Patvankos“ vyrų krepšinio veteranų komandos vadovui ir treneriui Kęstučiui Amolevičiui 2012-11-06 sukanka 60 metų.

Mielas, Kęstuti,

Nuoširdžiai sveikiname 60-ojo jubiliejaus proga. 
Be tavojo indėlio krepšinio veteranų veikla nebūtų tokia turtinga ir aktyvi. Tai ne vienos dienos ir ne vienerių metų triūso rezultatas, reikalaujantis pasišventimo, pasiaukojimo ir atkaklaus kasdieninio darbo. Tegul ir toliau jaunatviška dvasia Tave veda pirmyn, įžengus į naujų iššūkių metus. Esi puikus pavyzdys mums visiems, rodantis, kaip reikia siekti rezultatų, pasitelkiant komandinę dvasią.

Registracija

19.10.2012

Lietuvos krepšinio veteranų lyga (LKVL) informuoja, kad startuoja naujasis LKVL čempionato sezonas. Šis sezonas krepšinio veteranų lygos organizatoriams ir dalyviams bus jau 8-asis. Lietuvos krepšinio veteranų čempionatas, rengiamas 35 - 65 m. amžiaus krepšinio profesionalams ir mėgėjams, yra populiarios sporto varžybos Lietuvoje. Praėjusiame metų sezone 8-iose amžiaus grupėse rungtyniavo 47 krepšinio veteranų (vyrų ir moterų) komandos, kuriuose buvo užregistruoti 706 žaidėjai, čempionate sužaistos 177 rungtynės.

Draugai